Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A barátnőm messze lakik(kb. 60 km). És elég nehéz ez nekünk. Mit csináljak, hogy megoldjam és együtt legyünk továbbra is? Nagyon szeretem.


16/F



2013. jún. 7. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
hogy ismerkedtél meg vele? mert ha interneten akkor szerintem hagyjátok.
2013. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, interneten! És akkor mi van? Talán így nem lehet kapcsolatokat kiépíteni? 2013 van, 10-ből 7 ember már így ismerkedik. Továbbá értelmes válaszokat várok, köszönöm!
2013. jún. 7. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
jól van na... csak kérdeztem.. mert a leírás baromi rövid amugy.. ebből nem lehet sokat összehozni... (rosszul is fogalmaztam először..bocsi) amugy meg semmit nem tudsz csinálni csak szerveztek talit és ennyit tudsz.
2013. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!
2013. jún. 7. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:

kezdődik a szünet,

beszélni kellene a szülőkkel, mi lenne ha néha a hétvégét hol nálatok, hol náluk lennétek, így azért jobban lehetne ismerkedni, ez csak ötlet N

2013. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, kezdődik és terveztem, hogy végre sokat lehetünk együtt, de minden ellenünk dolgozik. Neki nem engedik, hogy ott aludjon egy fiú, nálunk meg sajnos erre nincs lehetőség, mert elég kicsi a lakás...
2013. jún. 7. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
próbálj meg beszélni a szülőkkel. menj át, mutasson be téged nekik, és vázold fel nekik, hogy nem az a célotok, hogy szexeljetek, hanem hogy tudjatok kényelmesen együtt lenni. esetleg abba is belemehetsz (ha így megengedik), hogy nem együtt aludnátok, csak náluk, hogy azért napközben tudjatok együtt lenni:)
2013. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez nem tűnik rossz ötletnek. Írjatok még tanácsokat!
2013. jún. 7. 23:39
 9/9 Dragos5595 válasza:
Igaza van a kêrdezõnek, én is interneten ismertem meg a csajomat aztán nagyon jól összejöttünk. Szerintem utazz el hozzá.
2013. jún. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!