Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok együtt a barátommal, és mindig mondja hogy szeret és hogy hiányzok neki (mivel ritkán találkozunk), de én nem szeretem őt. Mondtam én is hogy szeretem, mert nem akartam megbántani... Úgy érzem, hogy kihasználom... Hogy szakítsak vele? Nem szeretném megbántani.:(
2013. máj. 22. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakíts! Ez nem megoldás,ha te nem szereted! Ezt neki is bekell látnia!
2013. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mássz ki belőle hamár belemásztál. Csak mostmár legyél őszinte is ha eddig nem is ment.
2013. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De félek, ha őszinte lennék akkor mégjobban megbántanám.:/
2013. máj. 22. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
De minek jöttél vele össze? Csak mert hogy egy hónapja vagytok együtt de már szabadulnál.
2013. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert akkor azt gondoltam, hogy biztos megszeretem, vagy hogy szerelmes leszek belé.
2013. máj. 22. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakíts.
2013. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!