Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavaró tud lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaró tud lenni egy olyan embernek aki nem dohányzik, hogy a párja cigiszagú?

Figyelt kérdés

Én nem dohányzom, de a haverjaim igen, és néha kajak zavar, mikor találkozom velük, és előtte elszívtak pár szál cigit, és ömlik belölük a füst.

És ezek csak a haverjaim... Nem nagyon vagyok közel hozzájuk :D


Egy olyan embernek, aki nem dohányzik, annak még rosszabb, ha érzi a párja ruháján, kezén, haján, leheletén ezt?



2013. jún. 6. 20:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Volt egy idő (2 évre) amikor a párom letette a cigit. Nem volt abból konfliktus, hogy én tovább szívom, elfogadta, nem tiltotta...Viszont én tekintettel voltam Rá, és amikor tudtam hogy mikor találkozunk, azelőtt kb. 2 órával szívtam el egy cigit, a taliig semmit s akkor sem amig együtt voltunk. Persze biztos hogy valamennyire érződött rajtam, de mégsem töményen. Úgy gondoltam, hogy így helyes, ha már leszokott, viszont nem szól azért hogy én "miért nem?" :) Bár azóta vissza szokott...
2013. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
engem zavar.
2013. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nálunk is alap , hogy ha cigizek kimegyek, de amúgy sem cigiznék soha bent a házban.

És ha tudom, hogy együtt leszünk akkor előtte nem szívok cigit és amíg vele vagyok akkor is csak mximum kávéhoz vagy kaja után.

2013. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha te nem dohányzol, és zavar ennyire, akkor annyi a lényeg szerintem, hogy a dohányzást felveszed a kizáró tényezők közé. Elég nevetséges szerintem pl., amikor két ember összejön, az egyik dohányzik, a másik nem, és állandóan azon megy a vita... Mindenki a magáét keresse, ennyi.:)
2013. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A szüleim dohányoznak, tehát hozzá vagyok szokva, ha valakin cigiszagot érzek. Sőt, számomra biztonságérzetet kelt, bár picit zavaró a szag. Nem a szag miatt zavarna, ha a párom dohányzik, hanem azért, mert félteném az egészségét. :)
2013. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem dohányzó párom nem volt még, de csókolóztam már dohányos pasival és meglehetősen zavart,mert tényleg olyan mintha egy hamutartóval csókolóznál. De szerintem meg lehet szokni!
2013. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
engem egyszer lesmárolt egy cigarettázós fiúú hát nem volt valami rózsa illatú!!:D
2013. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!