Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavaró tud lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavaró tud lenni egy olyan embernek aki nem dohányzik, hogy a párja cigiszagú?

Figyelt kérdés

Én nem dohányzom, de a haverjaim igen, és néha kajak zavar, mikor találkozom velük, és előtte elszívtak pár szál cigit, és ömlik belölük a füst.

És ezek csak a haverjaim... Nem nagyon vagyok közel hozzájuk :D


Egy olyan embernek, aki nem dohányzik, annak még rosszabb, ha érzi a párja ruháján, kezén, haján, leheletén ezt?



2013. jún. 6. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, bár van aki tolerálja így is. Dohányos vagyok, a volt már nem dohányzik. Nem volt problémánk belőle. Minden cigi után egy rágó és ennyi.
2013. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Pain for Pleasure ***** válasza:

Nem, mert aki cigizik az alapból nem lesz a párom.

De léteznek olyan nem dohányzók, akiket nem zavar.

2013. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem zavaró lenne, épp ezért kizáró ok... egyszerűen utálom.... :/

Haverok meg kibírják, ha nem vagyok ott amíg elszívnak 1-1 szálat

2013. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2013. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bár én dohányzom, de amikor nem cigizhettem hetekig, akkor biztosíthatok róla mindenkit, hogy a cigi utáni rágó nem segít semmit sem. Akkor nem lehet egy minimális cigiszagot se érezni bagóson, ha épp frissen fürdött/mosott hajat/fogat. Különben még azt is érezni, ha órákkal előtte nyomta az utsó cigijét, hiába mosott kezek, parfümözte be magát, vett be rágót, csak gondoltam szólok:)
2013. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Embere válogatja. Engem például nagyon zavar, de van egy ismerősöm, aki fel sem veszi a dolgot. :)
2013. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve vagyunk együtt a párommal és őt nem zavarja.
2013. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 zaphod ***** válasza:

A dohányzás nálam (nemdohányzó létemre) egyike a nagyon kevés olyan oknak, ami miatt bárkivel azonnal, gondolkodás nélkül szakítanék. Rosszabb elbírálás alá esne nálam az ilyen, mint pl. a megcsalás.


Szóval igen, nekem nagyon fontos a barátnőm illata, és az is zavar, ha cigiszagú helyen utazott, és a haján halványan érzem. Persze ezért eszembe sem jut szakítani vele.

2013. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én sem cigizek (évekkel ezelőtt abbahagytam), de engem nem zavar ha valaki dohányzik addig, amíg a szobában vágni nem lehet a füstöt.
2013. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar. Úgyhogy nem is szívesen jönnék össze olyannak, aki cigizik (max ha nagyon-nagyon szeretem, de inkább előny, ha nem cigizik).
2013. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!