Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? 15/L 16/F (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 15/L 16/F (hosszú)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. 2011-ben mentem át egy 6 osztályos gimibe. Hála az égnek nagyon jól kijövök az osztálytársakkal, legalábbis nem veszekszünk. Van egy fiú,aki tettszik is meg nem is. Múlt évben nem is beszéltünk egymással, most második félévkor kezdtünk beszélgetni facebookon. És most itt a helye saját magam jellemzásánek: hosszú barna hajam van, 168cm 62 kg. szerintem kövér vagyok. sminkelem magam,de még így is nagyon ronda vagyok. visszafogott vagyok. úgy érzem,hogy mindenki szebb nálam,ezért kerülöm a társaságot. kitűnő tanuló vagyok.

a fiú: 16 éves, jó tanuló, nagyon magabiztos az mondja magáról,hogy ő egy ISTEN. az osztály nem is érne nélküle semmit, mindig a középpontban van. szőke hajú, kék szemű, tökéletesen beszél angolul, illem órákra járatják, egyetemi infó tanárhoz is jár. Nagyon gazdagok.

ott tartottam,hogy el kezdtünk beszélgetni facebookon. a többi lány az osztályban mindig mondta nekem,hogy "ÚÚÚ :) tettszel neki ",de én nem vettem észre. A suliban amúgy nem is szól hozzám. Mostanában 4-5 órát is facebookoztunk és kb. 2 hete az órák után kikísért a buszmegállóba, leült egy padra és nagy zavarban elmondta,hogy tettszem neki. Azt mondtam neki,hogy várjunk egy kicsit. A haverjai azt mondták,hogy van egy titkos csoportjuk facen és oda azt írta,hogy nagyon örül,mert van még reménye nálam.

Igazából sokáig azt hittem,hogy csak azért ír rám,mert szivatni akar,csak gondoltam,hogy ennyi időt nem szánna akárkire. Elárulta azt is,hogy az anyukája rákos beteg, 1-2 családi titkot.

Most is szoktunk facebookon beszélgetni,de már kezdünk kifogyni a témából. A suliban most már tényleg úgy viselkedik,mintha nem is ismerne. Gondoltam megsértődött,vagy legalábbis nem eshetett neki jól,hogy visszautasítottam, így megpróbáltam közeledni hozzá. Leültem mellé a szünetekben,de csak a Iphone-nal van elfoglalva. Most épp beteg vagyok. Tegnap fél órát beszéltem vele jobbulást kívánt. Kíváncsi vagyok,hogy rám ír-e ma.


Igazából nem tudom,hogy mit csináljak vele. a fecabookos énje nagyon kedves,aranyos,megértő. Nagyon jó lenne ha élőben is ilyen lenne. Nem tudom,hogy tettszik-e. A többi lány amíg meg nem tudták,hogy én is tettszem neki tényleg azt mondta,hogy nem helyes/ronda, most pedig állandóan azt mondják,hogy miért nem járunk? stb. stb. Tudom,hogy fura,de mi nem vagyunk gazdagok és nagyon jó belegondolni abba,hogy esetleg bekerülhetnék egy olyan családba ahol nem kell azon gondolkodni,hogy meg vehetem-e azt a cipőt vagy szoknyát, el tudnánk menni étterembe, esetleg szórakozni. Anya is tu erről a fiúról. Anya örülne is neki. Múltkor megkérdezte,hogy mit gondolnak róla a szüleim. Írtam,hogy bírnak. Én is megkérdeztem,erre csak annyit írt,hogy ő nem szokott otthon beszélgetni az osztályról. am. bírnak,mert kitűnő vagyok.

Nem tudom,hogy mi van köztünk,de most már kezd egy kicsit idegesíteni,hogy a HAVERJÁNAK tart. Olyan témákról beszélgetünk amiket nem vele kéne megbeszélnie. NEm tudom,hogy most mit akar. Mit csináljak?



2013. jún. 6. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi a sok helyesírási hibáért,de mindjárt itthon lesz anya és jön a géphez. :)
2013. jún. 6. 13:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ma rád ír fb.-n,akkor kérdezz rá konkrétan,hogy mit akar tőled,miért nem vállal fel a suliban téged? Beszéljétek meg!
2013. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Emberek ***** válasza:
ha már úgyis elkísér a buszmegállóig akkor ott kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne tőled. ez a leghelyesebb út amit találhatsz
2013. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyszer kísért ki
2013. jún. 6. 17:53
 5/9 anonim válasza:
azóta rádírt, vagy most már idegösszeroppanástkaptál, mert még mindig nem?
2013. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azóta már írt rám. :) minden nap megkérdezi,hogy hogy vagyok.
2013. jún. 9. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de egy igazi mai beképzelt gyeker és akkor szépen fogalmaztam... Én az Isten, az osztály sehol nem lenne nélküle...


A másik, hogy ne a pénz miatt akarj valakivel együtt lenni... Persze, most így gondolod, de egyszer majd rájössz, hogy a pénz, csak nyomtatott papír és kis fémlapocska...

2013. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

uu b a z d m e g de f e l b a sz t a d az agyam!! -.-"

szerinted számít 15 évesen az anyagi háttér? azért szereted mert k u r v á r a ki vannak tömve? neked attól miért lesz jobb, hogy jársz egy gazdak hátterű fiúval? nem házasodni készülsz b a z d m e g!!! még GYEREK vagy

2013. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15evesen meg nagyon nem fogsz bekerulni a csaladba es hidd el, igaza van az elozonek abban, hogy bekepzelt. Elobb utobb azert erzodnenek a kulonbsegek, az anyagi oldalon is.

Amugy szerinted nem lenne gaz, ha 15-16evesen a pasid tartana el, gyakorlatilag a szulei penzebol? Hidd el egy kapcsolatot ez csak tonkretesz, a vegen barmit elneznel neki, mert hat mennyi mindent megtett erted, megvette ezt is meg azt is. Egy kapcsolat nem errol szol, nagyon nem. Ebbol is latszik, hogy egyaltalan nem vagy meg erett egy kapcsolathoz.

2013. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!