Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg srácok! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Szerintetek hogy működhet egy távkapcsolat hosszú távon?

Figyelt kérdés
Én, és a párom mindketten középiskolás fiúk vagyunk. Nem rég kezdtünk járni, viszont van egy kis probléma. Körülbelül 100 kilométerre lakunk egymástól. Eddig hetente kb háromszor találkoztunk, egyszer ott aludtam nála. Viszont most kb.2 hétig nem látjuk egymás. Oké, tudom ez még kibírható idő, de már ez is nehéz... Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek hosszabb távon hogyan működhet egy kapcsolat, ilyen távolságban?
2013. jún. 2. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Működni működhet.De küzdeni kell érte
2013. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen kezdenék érte. :) Köszönöm a választ!
2013. jún. 2. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali,

mi párommal 9 hónap távkapcsolat után költöztünk össze a közelmúltban. Addig majdnem minden héten taliztunk a hétvégéken, pedig 280 km távolság volt köztünk, úgyhogy így működhet a dolog. ;) Bár azt hozzá kell tennem, hogy mi már nem vagyunk középiskolásak..

23f m

2013. jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A türelem, rózsát terem! :)
2013. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet. Egy kis türelem kell hozzá.
2013. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Második válaszolónak: Igen, nálunk az össze költözés egy ideig még nem lehetséges sajnos.
2013. jún. 7. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!