Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok ilyen esetben? Én már kifogytam az ötletekből.

Figyelt kérdés
Barátommal másfél éve vagyunk együtt, 10 hónapig normálisan jártunk (semmi gond se volt) aztán ő elhatározta hogy Dániában egyetemezik (kb 1800 km távolság tőlem). Én hogy még licis vagyok nem tehetem meg hogy azonnal utánamegyek, így nagyon nehéz. Az elején még ment ez a párkapcsolat, utána jöttek a kisebb majd a nagyobb viták, persze a végén mind bocsánatotkért a viselkedéséért és hogy nem figyelt és törődött velem eléggé. Újabban érdekes a szituáció. Kb egy hónapja mind feszültségben van, minden szavamba beleköt, s olyan elvárásai meg szokásai vannak amik régen nem voltak : pl túl korán megy lefeküdni, azt várja el h kevesebbet beszéljünk a tanulás miatt, meg hogy legyen érettebb gondolkodásom. Nagyon zavar hogy mióta megbékéltünk ismét, megint kezdi, valami csak nem jó. Én próbálom csitítani, oldani benne a feszültséget, de nem enged és nem tudom komolyan mi a baja van... van hogy esténként emiatt sírva alsozk el, mert én sem bírom már mikor úgy beszél velem mint egy utolsó ronggyal. Adjak neki időt? Mit csináljak? Türelme sincsen már hozzám... Mit tegyek?

2013. jún. 5. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Engedd el.
2013. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon erőszakos vagy, hagyd tanulni, legfejjebb addig legyen más srácod, lehet van új csaja
2013. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem nézem ki belőle hogy megcsalna, de ez az hogy alapjába véve eddig (értek ezalatt egy ávet, sosem zavarták hasonló dolgok)... én eddigis megértettem ha volt tanulnivalója, hagytam mert gondolom hogy van neki s nem kevés, és mégis jobb volt... ezért nem tudom. sosem nem erőltettem rá semmit (talán ez a baj, talán nem)
2013. jún. 5. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:

1! igaza van,

gondolom neki is hiányzik sok minden, de pontosan mi van a háttérben, nem lehet tudni, de hagyjad élni, engedd el N

2013. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog menni, és ő már szakítani akar csak előtte még próbálja beadni, mik zavarják őt... Nem érzi azt, hogy hozzá illő lennél. Eleve nem értem, hogy lehet így kapcsolatot kiépíteni. Milyen gyakran találkoztok? Egy pasinak szexre van szüksége és nem hetente/hónaponta O.o
2013. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, h a vizsgaidőszak miatt tele van feszültséggel? Van egy lány a koliban, aki reggeltől mikulásig tanul a kisebb vizsgákra is és már attól bűntudata van, hogy bealudt a sok tanulástól. Illetve arra az elővizsgára 3 napon keresztül folyamatosan tanult, amit én könnyűszerrel megcsináltam a diákat elolvasva.

Lehet, hogy a barátod is ennyire rá van feszülve a tanulásra, mint a lány, akit leírtam.

2013. jún. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs a háttérben semmi gond,vagyis én nem láttam sosem hogy gond lenne... lehet hogy a vizsgaidőszak miatt, de ki tudja, néha nem értem :(
2013. jún. 7. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!