Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, 21 éves, még nem volt pasija. Nem rég megismerkedtem vele, kavartunk (semmi szex, csak csókolózás volt), de állítólag teljesen elcsavartam a fejét. Nem értem, miért lehet az, hogy amúgy évek óta semmi nő nem volt, most meg jön egy lehetőség, és elsőre belém habarodik így valaki? Örvendetes ez, de én nem tudom elképzelni, hogy most párkapcsolatba kerüljek ezzel a lánnyal. Anyagilag sem állok most f@szán, erre építsek ki egy kapcsolatot? Szerintetek miért habarodhatott így belém? Hisz átlagos képű vagyok, és még csak nem is izompacsirta (nem vagyok kövér disznó sem). Adjak esélyt nekünk vagy ne?


Huszonéves vagyok én is.


Korotokat leírhatnátok majd.


2013. febr. 28. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

ha te nem tudod elképzelni, h járjatok, akkor, ha azt írom, h próbáld meg, vállald be... megváltozik a véleményed?

Ne legyél már ilyen nyegle... A leírtak alapján én sem tudom, miért habarodhatot ennyire beléd...


28 N

2013. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést az anyagi helyzeted és a kapcsolat között.
2013. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tud rám felnézni egy nő (amit leginkább az anyagi egzisztenciára értem), nem akarok belevágni addig...
2013. febr. 28. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ronda vagy és évek után jön egy csaj aki kapható lenne mindenre te meg kifogásokat keresel.Elgondolkoztál arról hogy lehet enyén biomeleg vagy?
2013. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Blöffös koca nagy troll, de most igaza van.
2013. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pontosan hány éves vagy?
2013. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda. Átlagost azért írtam, mert csúcs jó képű sem vagyok, de ronda sem. Igazából nem szeretek úgy belelépni kapcsolatba, hogy nem vagyok szerelmes és ha anyagilag sem vagyok elengedve éppen. Nagyon köszönöm a "jóindulatú" kommenteket. Várhattam volna mást ettől az oldaltól? :) Annyira jól esik! :)
2013. febr. 28. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!