Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
9 hónapja leszünk 1ütt a barátommal...most érettségizünk és ez mind2nknek nehéz időszak.kb 2 hete nem talizunk normálisan és nekem nagyon hiányzik.vis ma taliztunk olyan félórára benn suliban.láttam rajta vmiféle örömöt h végre láthat.de abban a 2 hétben leszart kb.eddig 1* se mondta ki magától személyesn h szeret.nekem ez kell.én minidg mondom neki h szeretem.1* se mondta h hiányzok neki.mintha ez természetes lenne vagy én nem is tudom.alig taliztunk most is és benyögi h elmegy sörözni a haverjaival én erre hisztiztem 1et h alig talizunk és ő elmegy velük...erre monodm inkább hagyom hagy menjen.ő úgy gondolja h a barátaival nem lehet akármikor de velem igen mintha vmi csicska lennék...de velem se lehet akármikor...!megfogadtam h addig nem mondom neki h szeretem míg nem mondja de ez se fog jóra vezetni.nekem ez fáj:(most mit tegyek?annyira szeretem:((ő is szeret tudom de kimutatni...hát nem tom érdekes mostanában.
2008. jún. 19. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon stresszes időszakon vagytok túl. Tudom, én is most érettségiztem, a barátom pedig államvizsgázik. Az elmúlt időben nem tudtunk annyi időt együtt tölteni, amennyi jó lett volna.

Ettől függetlenül, neki is lehet magánélete, elmehet a barátaival sörözni, ha úgy van kedve. Voltaképpen nem tartozik elszámolással se neked, se másnak ez ügyben.

Ilyenért felesleges hisztizni, ha el akar menni, akkor úgyis elmegy. És akkor még te leszel a rossz, hogy miért nem tudod megérteni. Találkozz te is a barátnőiddel, menjetek ide-oda.

Ja, és azt nem mondogatni kell, hogy az ember szereti a másikat, hanem éreztetni. Például úgy, hogy nem akad ki ilyeneken....

2008. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan gyerekes! Minek ezerszer elmondani, hogy szereted? Jobban tennéd, ha Te is inkább a vizsgáidra koncentrálnál inkább! Ha valaki nagyon "nyomul" a másikra, akkor sok esetben az ellenkezőjét éri el vele. Ne legyen kötelező Veled találkozni, ha Neki máshoz van kedve. Persze, ha túlzásba esik, akkor meg kell vele beszélni, de nem hisztizni. Egyébként meg nem mindenki olyan, hogy folyamatosan azt suttogja, hogy szeretlek meg hiányzol stb. Attól még nagyon szerethet Téged!
2008. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van, a fiúk nagy része nem szereti mondagatni. Szerintem beszélj vele, ha úgy érzed, hogy keveset találkoztok. De semmiképpen se hiszti legyen belőle. :) Szépen, kedvesen. :) Hajrá.
2008. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki hogy vezeti le a stresszt-t, de ha ő így, ő inkább elmegy sörözni a haverjaival, h végre túl van az érettségin, minthogy veled legyen... akkor tényleg érdekes!

Viszont mindenképpen beszéld meg vele, és ha a beszélgetésből azt szűröd le, h nem szeret, akkor... jobb túl lenni a dolgon!

2008. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én megértem a Szeretlek-es dolgot, nekem is fontos, h élőben kimondja. Ha pedig nem mondja, akkor én is gyanakszom.
2008. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az persze,hogy jólesik,ha az embernek mondják,hogy szeretik,de nem minden pasi olyan,aki sűrűn mondja(tisztelet a kivételnek).Bár sokszor egy csomószor hangoztatott szeretlek sem ér annyit,ha nincs mögötte tett,vagyis nem mutatja ki az illető.Az,hogy néha elmegy a barátaival,még nem akkora bűn.Ha meg úgy érzed,hogy többet van a barátaival, mint veled és emiatt keveset is találkoztok,akkor meg beszélj vele.Akkor meg úgyis fogod tudni,hogy ugyanúgy szeret e, ugyanolyan fontos vagy e neki.Ha úgy látod,hogy már nem,vagy valami nem jó irányba változott, akkor meg jobb most túllépni ezen,mint később.
2008. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A fiúknak szükségük van arra, hogy elmehessenek a barátaikkal sörözni, focizni ide-oda. Ne akard őt pórázon tartani, mert azzal csak épp az ellenkezőjét éred el. Ők nehezebben beszélnek az érzéseikről. A szavak sokszor nem is jelentenek semmit, sokkal jobban számít, hogy éreztessük a másikkal, fontos nekünk.
2008. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem is úgy van ah.az előtem lévő írta:)).egy fiúnak erre szüksége van.ez nem baj!de ha elhanyagol és állandóan csak a barátait választja akkor már baj van!én sztem sincs abban semmi rossz,de term.megértelek téged is h.jó lett vna mostmár akkor többett együtt lenni és inkább ő haverokkal ment,de ennyi sztem belefér:)!és én azt tanácsolom h.ne szakíts vele!nehéz időszakon vagytok túl (én is most érettségiztem),szal átérzem a dolgokat!és azt tényleg nem baj ha nem mondja mindig.az én szerelmem is leszokott róla,m.régen ő is mindennap mondta,és persze nagyon jó volt hallanni.most is mondja,csak ritkábban,de olyankor nagyobb a varázsa:)!én azt mondom inkább érezd h.szeret,de nem mondja,minthogy állandóan azt mondja h.szeret de közben meg nem is!fel a fejjel:)),hidd el minden rendben lesz:),és bizti szeret téged:))!majd írj h.mi volt:)!
2008. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jó hogy végre megérti vki hogy mit érzek:$kedves utolsó válaszoló:)végül most h pénteken vége lett a szóbeliknek mondta hogy menjek elhozzá és ünnepelünk:)igaz nem csak mi voltunk de végig foglalkozott velem és nagyon aranyos és rendes volt úgyhogy most nagyon örülök:))nagyon nehéz időszakon vagyunk túl de hála istennek úgy érzem hogy most már mind2en megnyugodtunk hogy túl vagyunk rajta most már következhet a pihenés és végre 1ütt lehetünk:)most nagyon boldog vagyok:)remélem sokáig így marad:)


köszönöm a válaszokat:)

2008. jún. 21. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!