Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Hogyan érintené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Hogyan érintené a kapcsolatotokat, ha a barátnőtök megengedné, hogy félrelépjetek?

Figyelt kérdés

Az ismerősi körömben volt egy ilyen történet, egy párról, akik fiatal házasok voltak. A nő frissen szült, de előtte még mindenórásan, a terhesség legvégén is voltak együtt. A szülés után egy hónappal a nő, mivel nem tudta kielégíteni a férjét, felajánlotta neki, hogy keressen szex céljából egy másik nőt. Amikor a férfi megcsalta, a nő összeroppant és most válnak.


Úgy gondolom, mind a ketten hülyék voltak és nem ragaszkodtak egymáshoz egyáltalán, de ez lényegtelen.

Azt szeretném megkérdezni, a ti kapcsolatotokat megrendítené-e, ha a barátnőtök/feleségetek (akkor is, ha nincs ilyen szándékotok) megengedné, hogy lefeküdjetek valaki mással.


2013. jún. 4. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1%

ez az almom *_*

minden idok baratnoje

2013. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csalódnék a barátnőmben :/.Semmikép sem csalnám meg!
2013. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt mondaná hogy nyugodtan dughatok mással akkor úgy gondolnám, hogy ő a kapcsolatunk alatt jópár pasival dugott már és lelkiismeret furdalás miatt nekem is engedélyezné...szóval nem biztos h örülnék neki....
2013. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Aki ilyennek örülne, annak eleve nem való kapcsolat.
2013. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
44%
En mindenkeppen megbeszelnem vele hogy hivunk egy masik part,akik hasonloan gondolkodnak,es igy elkerulheto az osszeroppanas.
2013. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem éltem a lehetőséggel
2013. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha már összeköltözik egy nő és egy férfi, és már férj és feleség, és már van gyerekük is. Akkor mit keresnek külön más növel, és más férfival.! Az én válaszom az hogy nem.!
2013. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érezném, hogy kiadta az utam. Szarul esne.
2013. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

na most ezt hogyan történt a kijelentés, ezt nem tudjuk

szerintem a csaj nem gondolta komolyan, az is lehet veszekedtek, ezt nem lehet tudni, hogy humorosan v. csak felindulásból mondta, a férj viszont nem gondolkozott, aki ilyen gyorsan megteszi, hát ez szomorú

a terhesség legvégén együtt voltak, az jó, szokták is ajánlani, persze N

2013. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%

ÉN örülnék neki,életterem megmaradna és nem lenne ez a görcsös ragaszkodás nem bírom,ha nagyon ragaszkodnak hozzám,engem zavar megfojt.

Persze én is engednék neki mindent,felőlem lehet mellett 10 pasi is,én nyitott vagyok túlzottan is :D

2013. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!