Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, miért vagytok úgy oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, miért vagytok úgy oda 35 évesen egy öreglányért?

Figyelt kérdés

35 éves férfi, 40 túli nő, de inkább már 50 felé,ráncos arc kéz, de mivel jól öltözött,mondhatni jól tartja magát. Melle van, de segge nincs és szerintem idétlenül áll neki ,hogy 40-en túl úgy viselkedik mint egy kamaszgyerek.

A munkahelyen mindenki jó csajnak tartja,mert vele lehet mindenen röhögni. Először még csak kamionos asszony,aztán már kamionos nő, utána meg a kamionos csaj.


A barátom van úgy oda érte, eléggé furcsán viselkednek. A barátom a vibrátorral viccel vele,meg még egy másik férfi kollegájával. A nő meg állandóan rá van tapadva. Normális ez?



2013. jún. 3. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te is leszel majd öreglány, ellenben az a nő valamit tud, amit te nem.


25/F

2013. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

honnan tudod ráncos?

nem minden nő az, bocs

se a kezem, se az arcom, sőt annyinak sem néznek amennyi vagyok, összehasonlítás kérdése

az hogy szexről beszélnek, dumálnak s viccelődnek, az semmi,

ne izgulj Veled van N

2013. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kamionos részt nem értem. :D

Bár szerintem lényegtelen is. Úgy látszik ez csak munkakapcsolat. Szerintem jó, hogy ennyire kijönnek a kollégák egymással és elszórakoznak. Az meg, hogy ki hogyan viselkedik milyen korban az ő dolga. Miért lenne kötelező 40 év fölött besavanyodott öreglányként élni? Főleg, hogy 40-50 éves ember még egyáltalán nem öreg.

Amíg nem lépik át a poén határát, addig szerintem normális.

2013. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Honnan tudom? Onnan ,hogy láttam,azt is ahogy egymással viselkednek. Szerintem egy kicsit sok.

Kamionos a foglalkozása az idősnőnek.

2013. jún. 3. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert szerintem ez esetben az "öreglányban" több élet, vidámság, humor, temperamentum van mint benned tizen/huszon x évesen.


27 L

2013. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ivilicious ***** válasza:
lehet több van benne,mint benned..
2013. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Lehet olyat tud az ágyban, amilyet te nem.


2. Pasid szereti az idősebb nőket és/vagy anyakomplexusa van.

2013. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!