Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Most így néz ki egy hetünk. A barátom hétfőtől péntekig dolgozik reggel 6-tól este fél 9-ig. Ebből a 14,5 órából a munkavégzés csak 8 óra, a többi szervizelés, tankolás, ebédidő, papírmunka, ilyenek. Szombaton olyan délután kettőkor szokott felkelni. Megebédel, aztán szombat délután, meg vasárnap megnézi a hét közben felvett meccseket, filmeket. Én is hétfőtől péntekig dolgozom, 8-tól fél 5-ig. Utána bevásárolok, olyan hatra érek haza. Hétköznapokon elvégzem a mosást, vasalást, takarítást. Főzni csak hétvégén főzök, szombat délelőtt megcsinálom a hétvégére. Ott lenne a másfél nap minden héten, arra, hogy csináljunk valamit együtt, vagy beszélgessünk egy kicsit, vagy netán szexeljünk. De ilyen nincs.

Most biztos azt fogjátok mondani, hogy vele beszéljem meg. De nem tudom, mit mondjak. Hiszen hétköznap tényleg nem tud tévét nézni. Este hazaér, fürdés, evés, aztán bezuhan az ágyban, mert reggel 5-kor már kel. Most kérjem tőle azt, hogy hétvégén se nézze?



2013. jún. 3. 10:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Rossz párt választottál." Egyre inkább ezt érzem én is.


"Nem az a baj, hogy nincs végzettsége, hanem az, hogy tudja, hogy ez így nem mehet tovább, és mégsem tesz semmit. Ez így nem élet. Az egész életét így akarja leélni?!"

Az a típus, akinek hiába mondod, hogy tanuljon, csak annyi a válasza, hogy minek. Nemrég volt egy háromnapos továbbképzés a munkahelyemen, amire elmentem. Arra is csak annyit mondott, minek megyek.


"Ha igaz amit leírtál, akkor képtelenség, hogy Ő valaha boldog legyen. Ő már most halott, és a pokolban van. Csak a teste szenved még."

Sajnos igaz. És tényleg nem érzem, hogy boldog lenne így.

Az utolsó két mondatod pedig nagyon elgondolkodtatott. Annyit mindenesetre tudok, hogy én nem akarok ilyen földi pokolban élni egész életemben.

2013. jún. 3. 11:04
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem akar változtatni, vagyis neki ez így jó. Ha neked nem tetszik akkor tudod merre találod az ajtót.
2013. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!