Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Most így néz ki egy hetünk. A barátom hétfőtől péntekig dolgozik reggel 6-tól este fél 9-ig. Ebből a 14,5 órából a munkavégzés csak 8 óra, a többi szervizelés, tankolás, ebédidő, papírmunka, ilyenek. Szombaton olyan délután kettőkor szokott felkelni. Megebédel, aztán szombat délután, meg vasárnap megnézi a hét közben felvett meccseket, filmeket. Én is hétfőtől péntekig dolgozom, 8-tól fél 5-ig. Utána bevásárolok, olyan hatra érek haza. Hétköznapokon elvégzem a mosást, vasalást, takarítást. Főzni csak hétvégén főzök, szombat délelőtt megcsinálom a hétvégére. Ott lenne a másfél nap minden héten, arra, hogy csináljunk valamit együtt, vagy beszélgessünk egy kicsit, vagy netán szexeljünk. De ilyen nincs.

Most biztos azt fogjátok mondani, hogy vele beszéljem meg. De nem tudom, mit mondjak. Hiszen hétköznap tényleg nem tud tévét nézni. Este hazaér, fürdés, evés, aztán bezuhan az ágyban, mert reggel 5-kor már kel. Most kérjem tőle azt, hogy hétvégén se nézze?



2013. jún. 3. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért minek nézné? Amúgy ne kérj tőle semmit, ne kérd, hogy változzon meg. Téged is felbosszantana, ha azt mondaná, hogy ne kívánd a szexet mert nincs rá idő.
2013. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ha igazán kívánna téged, akkor nem a tévét lesné, hanem rád is szakítana időt. Másfél nap folyamatos tévénézés? Hát impotenssé is válnék ha annyi időt egyfolytában tévéznék :D
2013. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok, felnőttetek. Ezt nem gúnyolódásból mondom, hanem ez a sivár valóság. Vagy dolgozol, vagy élsz, a kettő együtt nem megy.


Egyébként ha a munkakörében tankolás meg papírmunka van, akkor esélyesen nem gyári melós, és nem minimálbért kap. Te 8-tól fél 5-ig dolgozol, tehát esélyesen valami irodai munkát végzel, és nem minimálbért kapsz. Ketten együtt biztos nem kerestek rosszul. Gyereket eltartani nem kell, legalábbis nem említed, hogy lenne. Elcédétévé nélkül lehet élni. Autó nélkül lehet élni. Gondolkozzatok el azon, hogy nem lenne-e érdemes, illetve megtehető-e, hogy lazábbra veszitek a dolgot. Próbálhattok keresni más munkát, ami kevesebbet fizet ugyan, de szabadidőtök is van mellette, legalább egy normális hétvége.

2013. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de akkor mit csináljak? Mert szerintem ennek így nem sok értelme van.
2013. jún. 3. 10:42
 5/12 A kérdező kommentje:

3-asnak. Ez jó ötlet, de az, hogy ő találjon másik munkát az esélytelen, ugyanis semmilyen végzettsége sincs. Van egy minden kategóriás hivatásos jogosítványa, és kész. És igazad van nem gyári melós, hanem buszsofőr. Semmi máshoz nem ért. Én tudnék mást vállalni, de mint írtam, nekem most is van hétvégém.

Gyerek tényleg nincs, de hogy is lehetne, amikor havonta jó ha egyszer szexel velem. Amikor épp nem fáradt.

2013. jún. 3. 10:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Igaza van annak, aki azt mondja, vegyétek lazábbra. Az én elfoglaltsági szintem kb. a kettőtök között, 20 évesen. De ennek ellenére hetente többször van szex, akár hétköznap is, illetve sokszor megyünk sétálni, stb. Ha rajtam múlna, minden nap lenne szex. Viszont ha én is annyit dolgoznék, mint a párod, akkor én se akarnék mást, csak végre megnyugodni, ülni, egyedül lenni! Muszáj lazábbra fogni. Nem hiszem, hogy annyit keresne a párod, hogy megéri ezt így...
2013. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nettó 110 ezret kap.
2013. jún. 3. 10:55
 8/12 anonim ***** válasza:

" semmilyen végzettsége sincs."


Rossz párt választottál. Nem az a baj, hogy nincs végzettsége, hanem az, hogy tudja, hogy ez így nem mehet tovább, és mégsem tesz semmit. Ez így nem élet. Az egész életét így akarja leélni?! Ha igaz amit leírtál, akkor képtelenség, hogy Ő valaha boldog legyen. Ő már most halott, és a pokolban van. Csak a teste szenved még.

2013. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nettó 110 ezret kap."


Ez a baj. Én a felét dolgozom, és majdnem a dupláját kapom. Egy érettségim van. 20 éves vagyok. El nem tudom képzelni, hogy egész életemben csak dolgozzak. Úgy mi értelme az életnek? Semmi élvezet nincs benne.

2013. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ő tényleg az, aki egy nappal vénebb a hiteléért. Nincs élete. Nem miattad, hanem maga miatt kellene ezen változtatnia.
2013. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!