Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz így velem? Elkeseredte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így velem? Elkeseredtem! Ez már mindig így lesz?

Figyelt kérdés

Nem régen véget ért egy kapcsolatom. Nagy szerelem volt, évekig tartott, azt hittem révbe értem. Gyereket terveztünk, boldogok voltunk, utólag tudom,csak én gondoltam így. Nincs esély az újrakezdésre, nem is lenne értelme. Viszont azóta nem találom a helyem. Magányosnak érzem magam, "bezárkóztam". Összeszorul a szívem, ha korombeli (30-as) anyukát látok kisbabával, és ha szerelmespárok jönnek velem szemben. Nem tudom magam túl tenni azon, hogy ennyi idősen nincs kapcsolatom, és minden álmom szertefoszlott. Félek, ezek a depresszió első jelei. Volt egy srác, aki próbált velem kapcsolatba lépni, de akkor (még) foglalt voltam, és természetesen nemet mondtam. A közelmúltban érdeklődtem felőle, most meg neki van komoly kapcsolata. Nem akarok egyedül maradni, de ebben a korban minden normális pasi elkelt, gyereke van,stb. Vagy elvált, ami szintén nem túl szerencsés.

Nem látom a fényt az alagút végén....


2009. okt. 6. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez nem vígasztal, de az én nővérem 25 éves,és még soha nem volt senkie.Pedig jár mindenhova,és nem is csúnya.Bár én is azt hiszem 17 évesen hogy soha nem lesz.
2009. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak leírom az én esetemet. 30 éves voltam egy 13 éve tartó kapcsolatban, amelyből 3 év már úgy telt el, hogy szakítás, kibékülés, szakítás stb-stb. Én részemről az volt, hogy nem mertem elengedni, mert féltem az egyedülléttől. Ez volt az első nagy hiba. Aztán egyszercsak jött valaki. Egy elvált férfi. Nem volt nehéz beleszeretnem miután kiderült, hogy akár kész arra is, hogy közösen gyermekeket vállajunk (2. nagy hiba). Neki már volt kettő. Csak így sikerült lezárnom a 13 éves kapcsolatot, hogy beleugrottam egy másikba. Most 35 évesen van két gyönyörő gyermekem, de romokban van a kapcsolatom az elvált férfival. Most megint ott tartok, hogy eszemmel lépnem kellene, de nem merek, mert félek az egyedülléttől (folyamatban lévő 3. nagy hiba). Annyival jobb a helyzetem, hogy van már két gyermekem, és ha rájuk nézek egyből jobb a kedvem, de tudatában kell lennem, hogy ők nem azért vannak, hogy én ne süllyedjek depibe, hanem valójában én vagyok őértük. Nagyon átérzem a helyzeteted, én annyit sírtam, hogy mi lesz, ha nem lesz gyerekem. Most viszont már értük is felelős vagyok, és bár az apjával megromlott a kapcsolatunk, mindent meg kell tennem, hogy ők az én elhibázott életemnek a lehető legkevésbé lássák kárát. A példámat egyébként nem azért hoztam fel, hogy alátámasszam az elváltakkal kapcsolatos előítéletedet, bár tény, hogy a kapcsolatunk megromlásában része volt annak is, hogy neki már van egy komoly múltja, amitől nem lehet elvonatkoztatni, de mindenesetre esze ágában sincs visszamenni a volt feleségéhez. Szégyenlem, de néha arra gondolok, hogy bárcsak vissza akarna menni, és bárcsak visszafogadnák :-( De ne keseredj el, próbálj meg nyitott lenni. Ma már nem olyan nagy gáz, ha valaki 30 után talál párt, és szül gyereket.
2009. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az irántad érdeklődő srácra az kérdezném hogy ha nincs ló jó a szamár is vagy mi?


"Nem tudom magam túl tenni azon, hogy ennyi idősen nincs kapcsolatom"

Ne hidd hogy egyedül vagy ezzel...menj el bulizni, járj el bármilyen programra...és ne légy egyedül, inkább találkozz a barátaiddal...


"ebben a korban minden normális pasi elkelt, gyereke van,stb. Vagy elvált, ami szintén nem túl szerencsés. "

Hát ha így állsz hozzá eleve akkor meg is érdemled hogy egyedül légy...


Tanuld meg újra jól érezni magad egyedül is, azt mutatni hogy független vagy mindenkitől...és van egy saját életed. Légy határozott és keress valamit ami érdekel és gyorsan túlleszel rajta.

Jakomo 25f

2009. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem a "ló nincs szamár is " elven gondolkoztam. Hanem mivel nekem is szimpatikus,de amikor feltűnt, nem akartam tőle semmit, mivel még kapcsolatban éltem. Mivel nincs senkim, gondoltam most már megismerhetnénk egymást. Nem tudom ebben mi rossz van?

Az elváltakról pedig sem előítéletem, sem rossz véleményen nincs, de ezt már leírtam. A "nem túl szerencsés" kifejezést azért használtam, mert egy komoly múlttal rendelkező emberek, és szerintem össze sem lehet hasonlítani egy olyan kapcsolattal, amelyikben a két ember alakít ki mindent. Ott már részben sokszor adottak a körülmények. Bonyolultabb, de nem állítom, hogy tuti rosszabbul sül el, mint egy "klasszikus".

2009. okt. 8. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!