Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz olyan csajt találni aki őszinte és hűséges?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, csak tudni kell hol keresd, meg emberismeret kell hozzá...
2013. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én most őszinte vagyok.. beboroztam:D van kérdésed?:D
2013. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2013...
2013. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
persze aki meg olyan h hűséges meg őszinte az meg nem az esetem
2013. máj. 31. 22:53
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Jaaa, vissza kell venni az igényekből! Tükörbe nézni, mérlegelni és hozzád valót keresni, nem pedig a király lányt keresni!!
2013. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én értem ,én is így gondolom csak én lány vagyok és aki pasi jól néz ki bejön az általában bunkó aki meg rendes ,normális az csúnya de van olyan aki mindkettő csak ritka.
2013. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert keves van. Ahogy mostanaban a pasik is kevesbe husegesek, a nok is. De en pl itt vagyok, sosem csalnam meg a baratomat es mindent megbeszelunk, nincsenek titkaink egymas elott.

A lenyege az egesznek az, hogy ha te is oszinte es huseges vagy, inkabb megtalalod az olyan lanyokat :)

De az is egy lehetoseg h kulsore a mostanaban nepszeru "jo nokre" buksz es akkor nem csodalom h nem talalsz husegeset....

2013. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert nem azokat keresitek, ez csak duma...
2013. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát VANNAK őszinte és hűséges csajok, csak neked nem jöttek be. Nem nehéz megtalálni őket, de senki nem fogja neked garantálni, hogy azok a lányok nem foglaltak, vagy hogy más tulajdonságai tetszenek-e majd neked. Ilyen az élet, próbálkozás nélkül nincs győzelem.
2013. jún. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert ritka az olyan ember.

A hűségesből több van, de aki tényleg őszinte, az ritka, ugyanis ahhoz bátorság is kell. Az sem teljes őszinteség, ha csak jeleket küldözget.

2013. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!