Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet, ha ilyen dologban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet, ha ilyen dologban eltérőek vagyunk?

Figyelt kérdés
a barátom nem szeret bújni, nem szereti a testi érintést pl a simogatás idegesíti. Nekem meg nagyon fontosak ezek. Ezért odafigyel h időnként odajöjjön adjon egy csókot vagy ha én megölelem hagyja úgymond, összebújva is alszunk, de nekem olyan rossz mindig belegondolni h miközben én hozzábújok ő ezt h lehet h nem is élvezi?Én az a típus vagyok aki órákig ellenne azzal h "bújunk". Működhet így hosszútávon?
2013. máj. 31. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs garancia semmire. Arra sem, hogy amelyik párkapcsolatban mind a két fél szeret bújni az hosszú távú lesz.

Úgy gondolom, hogy az emberek változhatnak, és ha szeret, akkor ez is változhat pozitívan.

A lényeg a mértékletesség, a többi meg jön magától.

Sok boldogságot nektek! :)

2013. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
egy jó barátság...
2013. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem erölteted az összebújást, hanem megelégszel azzal, hogy ö "odafigyel", akkor müködhet. Ugyanis ö csak annyit bújik odafigyelve, ami még NEKI nem sok, és ha te ezzel megelégszel, akkor szép lassan megszokja, nem érzi kényszernek. Söt - könnyen lehet, hogy idövel neki is egyre inkább lesz ilyenre igénye, és valahol középen találkoztok kettötök alapállása közt.


Eleinte nálunk is hasonló volt, én szerettem az összbújást, a párom kevésbé, most pedig mindketten kimondottan szeretjük, ha össze tudunk bújni.

2013. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez változhat az ő részéről, és ha annyira nem erőlteted, akkor emiatt még működhet egy kapcsolat. Nálunk ez pont fordítva van, nő létemre pont én vagyok a kevésbé bújósabb, de ez nálunk egyáltalán nem akadály, már négy és fél éve együtt vagyunk. Ha minden másban passzoltok, akkor ez nem fogja negatívan befolyásolni a kapcsolatotokat szerintem.
2013. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Csak nálunk én nem szeretem a cirógatást, én vagyok a nő. A párom pedig imádja, minden testrészén, akár szemöldök, tenyér, könyökén, bárhol. Még álmában is tartja a kezét, ha cirógatom. Nálunk igen jól működik már 12 éve a dolog. Annyi kell csak, hogy aki nem bújós, az kielégítse a másik igényét, hogy időnként megszeretgesse a másikat. Mivel én ezt megteszem, nálunk nincsenek ebből gondok, nagyon szeretjük egymást, és nincs panasz elhanyagolásra. A párodnak meg kellene erőltetnie magát, és időnként a kedvedre tenni.Akkor működne nálatok is, szerintem.
2013. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem eléggé igyekszik. Ha együtt tanulunk mindig tart egy kis szünetet h összebújjunk 10 percre. Nem mert neki ez program, hanem mert nekem kell. Most h így belegondolok eléggé igyekszik csak nekem sokszor még ez sem elég...a szexszel nincs baj szerencsére.
2013. máj. 31. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!