Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belekezdenél egy párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdenél egy párkapcsolatba egy hitgyülis lánnyal/nővel-fiúval/férfivel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 13:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen. A vallásossággal nincs semmi bajon (én is az vagyok), de ez a szekta rég nem a vallásosságról szól.
2013. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy erdélyi református csajom. Okos, szép, értelmiségi, kedves, vicces.. egyszóval minden jó és szép volt, KIVÉVE ezt, hogy annyira református volt, hogy állandóan olvasnom kellett a vallási idézeteit, azokat linkelte közösségi oldalon, azokat mondta élőben, azt gondolta, Isten majd segít.... VÁÁH, nagyon idegesített. Vége is lett a dolgonak. Nem ez miatt, de ezt sem bírtam volna sokáig. Merthát elfogadom én a hitét, a nézeteit, de engem hagyjon már vele.. mondtam is neki, de hiába.
2013. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát ha nem zizi miért ne.


Mert vannak akik tv-ben is szinte transzba esnek amikor végén imádkoznak. Nah azok sztem nehéz esetek lehetnek.

2013. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
a hitgyülekezet != katolikus,református,stb.
2013. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
A hitgyülit ne tévesszétek össze a vallással! A hitgyüli ilyen politikai agymosás, semmi köze a vallással, istennel. van 1 ilyen ismerősöm, nehogy azt higgyétek h templomba járnak imádkozni. Nekem arról beszélt hogy a világon minden ember egyforma, egyformán kell segíteni őket, ehhez adakozni kell, de hát abból van a segítség. Igazából fogalma sincs h mi van a világban. Hitet meg szeretetet hirdetnek, ne hasonlítsátok katolikusokhoz v reformátusokhoz. Ezek idióták!
2013. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, köszönöm a leírást, nem tudtam.:)

Ettől függetlenül, engem az elfogult vallásosak is taszítanak már.:D

2013. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanokat halottam a hitgyüliről, hogy gyk. egy bűnszervezet...
2013. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#18

Az a kérdés ihlette az én kérdésem :) :D

2013. máj. 31. 16:29
 19/20 anonim ***** válasza:

Akkor már tudom hogy mi volt a tegnapi programod:D

Bár azt megnézném hogy a csaj pontosan hogy gondolja a dolgokat,főleg hogy a válás is bűnös dolog szerinte,ilyen esetben meg a kedves férjecskét ketrecben kéne tartania hogy ne tudja beadni a válási papírokat,meg azt is megnézném hogyha a kedves férj esetleg inni fog és ad pár pofont akkor elkezdi-e kergetni a Bibliával azt kiabálva hogy "elkárhozol" vagy mit csinál...

2013. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem. Ateista vagyok.
2013. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!