Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Haragszotok azokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Haragszotok azokra a pasikra akik csak szexre akarnak titeket?

Figyelt kérdés
És ha nem jön össze nekik akkor is?
2013. máj. 29. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem haragszom, ha az elején ezt tisztázza. Csak ne ámítson, ennyi az egész :)

Egyébként ezt sosem értettem, akik azon vannak fennakadva, hogy tárgyként kezelik ezzel a nőket. Miért? A nőknek is lehetnek olyan igényeik, amikor nem vágynak többre egy férfitól csak egy egetrengető kufircolásra. Ettől még nem tekintem én sem tárgynak azt a pasit. Egynek jó, és kész. Sem a nő, sem a férfi nem lesz ettől kevesebb. Szexuális vágy. Évezredek óta.

24N

2013. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazán azért kérdeztem mert most ilyen helyzetben vagyok. Vagyis kicsit összetett a dolog. Elkezdtem ismerkedni egy pasival. Jól elvoltunk, belezúgtam. Csak az a baj hogy én szűz vagyok és pasim sem volt még. Ő mondott olyat eleinte hogy "sem időm sem kedvem kapcsolathoz" de ettől függetlenül mindig elhívogatott találkozni :D mondom biztos meggondolta magát miattam :D jó naiv vagyok :D


Elmondtam neki X randi után hogy szűz vagyok és dobott engem. Előtte persze megvoltak az "így-úgy imádlak, fontos vagy nekem" körök de szexig nem jutottunk. Én nem haragszom rá, inkább csalódott vagyok.

Mert:

1. Rossz hogy behülyített a szédítő szövegeivel és hülyének nézett. Én azt hittem tényleg akar engem.

2. Rossz hogy szűz vagyok és emiatt dobott

3. Rossz hogy dobott mert nagyon rá voltam már indulva és annyira kívántam már hogy nem igaz :D


De jó mondjuk igen hogy annyira akkor csak nem lehetek borzasztó. Csak hoppon maradtam :(

2013. máj. 29. 21:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, a lényeg, hogy örülj, hogy nem sikerült meghúznia, mert valószínűleg így is- úgy is lepattant volna.
2013. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát nem egy mai a kérdés.
2014. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!