Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyűrűt vegyek, ha vegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrűt vegyek, ha vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves srác vagyok, barátnőm is 18 éves, most járunk 3 és fél hónapja.. Első évfordulónkra terveztem, hogy veszek neki valamilyen eljegyzési gyűrűt. A gondd az, hogy nem igazán értek az ilyesmihez.. Szóval, ilyen gyűrűje csak a lánynak kell hogy legyen? Vagy mindkét félnek? Meg nem is igazán a házasságra való eljegyzés lenne az értelme ennek a gyűrű dolognak, hanem az, hogy mindenki lássa hogy együtt vagyunk, és ez is csak még egy olyan pont legyen köztünk, ami összetart minket. Szóval szerintetek ilyen "félig-meddig komoly" eljegyzésre milyen gyűrűt kellene venni? Ha valaki megértette miről próbáltam hadoválni, kérem, adjon tanácsot :)


2009. okt. 5. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát először a lánykérés van szerintem... arra pedig csodaszép gyűrűket lehet kapni...:) talán ha plázában sétáltok most még 4 hónap után nem olyan feltünő ha viccesen megkérdezed milyet szeretne kapni:)



amugy ha egy év után akarod akkor még van ey kis időd...:D

2009. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én megértettelek... :)

A páromtól (13 hónapra) kaptam egy ezüst gyűrűt, de nem eljegyzési volt! Ő saját magának nem vett, csak nekem! :) Szerintem ez így volt tök jó! :)

Egy 22 éves lány...

2009. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szeretek előre tervezni.. Már tudom milyet szeret, és pont ez az, hogy a karikagyűrű-típusú gyűrűket szerei, amit esküvőkor szokás húzogatni..
2009. okt. 5. 21:51
 4/15 anonim ***** válasza:

Én megértettem amit akarsz írni viszont innen látatlanból mondom, hogy a barátnőd komolyan fogja venni a gyűrű ajándékozást , főleg , ha neked is ugyanolyan lesz. ( kivéve ha műanyagból vagy bőrből készült a gyűrű)

Te mit akarsz?

2009. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Már évek óta szeretem, először csak plátóinak indult, mert elég félénk emberke vagyok, de végül csak kialakult..hogy mit szeretnék..? Hát az esküvő még szerintem korai lenne, de jó lenne valami "jelkép" amin látszódna, hogy mi ketten együtt vagyunk.. Ami látszik akkor is, ha külön vagyunk éppen valahol..
2009. okt. 5. 21:54
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 6. hónapra közösen mentünk el venni ilyen "hűséggyűrűt", két ezüst karikagyűrűt vettünk, 6.000 volt a kettő együtt, és belegravíroztattuk egymás becenevét, enyémbe azt, hogy "Macy", övébe azt, hogy "Manó". Már több, mint 3 éve ezt hordjuk, de jövő év közepén átkerül a másik kezünkre, mert esküvőt tervezünk :)

Remélem adtam hozzá ötletet!

Legyetek boldogok!

19/L

2009. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó.. köszönöm a válaszokat !
2009. okt. 5. 21:56
 8/15 anonim ***** válasza:

Na, hát erről beszéltem. Egy lány mindig is többet fog beleképzelni még akkor is , ha te "csak" az összetartozásotokat akarod kifejezni.

Ha mindenáron gyűrűt akarsz venni és még nem leánykérés szándékával akkor pont a sima karikagyűrű ötlete a felejtős. Lehet arany, ezüst de ne sima karikagyűrű. Pici köves , fonott stb..... a lényeg: TŐLED kapta.- és nincs félreértés

2009. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon gáz dolog, ha megbeszélem vele előbb ezt a dolgot? És ilyen "nyílt meglepetés" képp kapja a gyűrűt?
2009. okt. 5. 22:06
 10/15 anonim ***** válasza:

A megnyilvánulásaid alapján a te lelkednek is igazán a meglepetés ajándék esne jobban, nem? Szerezz neki örömöt úgy , hogy ne tudjon róla. A kiválasztás pedig legyen a Te izlésed. mOndjad neki, hogy ő jutott az eszedbe, amikor megláttad ezt a gyűrűt......stb- ami igaz is.

Hidd el nem fogsz kudarcot vallani

2009. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!