Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrűt vegyek neki?

Figyelt kérdés
Gyűjtögetek, barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt, nem eljegyezni akarom, meg nem megvásárolni csak szeretném ha tudná milyen fontos nekem. Amolyan kimutatásnak szánom. Most 5.000 forintom van de ha 1-2 hetet várok lesz 10.000 .. nem tudom mennyibe kerülnek ezek a gyűrűk, nem vagyok otthon ilyesmiben. Sima ezüst gyűrűt akarok venni neki. Elcsenjem a gyűrűét mikor itt alszik, vagy a méretet hogy oldjam meg? Meglepetésnek szánom. Valami oldalt adnátok? Googleztam csak ott annyira nincs elrendezve kategória szerint.. meg egyik sem tetszik. Ékszerészhez csak akkor akarok menni ha már van valami elképzelésem, mert úgy terveztem hogy ki nézek egyet, és beadok valami szöveget, hogy most kapott ismerősöm gyűrűt , ilyet: Szerinted milyen? és így tudom hogy tetszik e neki.. :)
2010. nov. 26. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt van sokféle, és az árat is tudod viszonyítani.


[link]


Nem ismerem a barátnőd, így sajnos nem tudom milyennek örülne:)

De szerintem ha tőled kapja akkor mindegy is:)

2010. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most elég válságos a kapcsolatunk..:S
2010. nov. 26. 15:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és KÖSZI!: )
2010. nov. 26. 15:46
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezek a méretezések?:O Most ha elcsenném a gyűrűjét akkor hogy tudjam meg a méretet?
2010. nov. 26. 15:48
 5/8 anonim válasza:
Hát szerintem a gyűrű remek ajándék lenne neki, és nem az számit hogy milyen, hanem hogy tóled kapja, hidd el hogy orülni fog neki. Sok sikert
2010. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. nov. 26. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:

nem gondolom, hogy 2 hónap után gyűrűt kéne venned neki... hiába nem eljegyzési gyűrű, a gyűrű akkor is egy szimbólum. 2 hónap után nem veszünk. én 2 év után kaptam (18. szülinapomra) gyűrűt a páromtól. Ha ékszert akarsz, vegyél karkötőt vagy egy csodaszép nyakláncot. De gyűrűt NE :S

21/L

2010. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de sejti hogy azt akarok venni, mert mondta hogy kör alakú tudja hogy mit akarok.. és tetszett neki az ötlet
2010. nov. 26. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!