Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek Xbox-ozik/vagy PC-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek Xbox-ozik/vagy PC-n játszik a pasijuk! Mennyit játszik naponta?

Figyelt kérdés
Normális,ha az én pasim napi 5-7 órát képes játszani kisebb megszakításokkal (fürdés,vacsora,szex,cigi)?De tisztán akkor is megvan a 4 óra biztos

#Xbox #LA Noir
2013. máj. 27. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
normális, van aki napi két napot játszik
2013. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kockahaverom csak akkor áll le mikor a faterja lecsapja az áramot. :D


Anno egyszer voltunk náluk, az apja minket hazaküldött, de mondta, hogy ezt figyeljük... lecsapja. Haver így ül... ül... aztán DURR ráborul az asztalra és alszik.


Hátránya, hogy szerencsétlen gyerek már 2 mázsánál tart - és persze a melója is valami kockahülyeség.


Én csak neten kísértek. Néha. Sokszor.

2013. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Xenophilius

Ez szép történet :DDD

2013. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán! Ez nálam inkább új játékoknál van manapság már nemigen mert inkább sporttal töltöm az időt.


22/F

2013. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
GÁZ! ÉN HA JÁCCOK BÁRMIJEN A GRAFIKÁJA IS 10 PERC ÉS CSÁ
2013. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem normális én is átlagosan 4-8 órát tolom a gamek-et(Xbox360) de volt már 12-15 óra is.
2013. máj. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisipoke ***** válasza:
77%

23:59-es: És nálad egy játék élvezhetőségét a grafikája határozza meg? Oké... :D


Amúgy én fiú vagyok, és mondjuk csak konzolon játszom, akad, amikor előfordul akár a 7-8 óra is egy nap, amikor semmi programom sincs, de vannak olyan napok, amikor semmit nem játszok, mert mondjuk nem érek rá. Emellett van barátnőm, és nagyon boldogok vagyunk együtt.


Azért is normális, mert a játékok, főleg manapság, eléggé összetett történetű, játékmenetű játékok is vannak, amik magába tudják szippantani az embert. Ez olyan, mintha valaki nagyon belefeledkezne egy jó könyvbe/sorozatba/hosszú filmbe. Szerintem próbálj meg te is egy pár játékot, lehet, hogy még tetszene is neked 1-2, és ez még közelebb hozna titeket... :)

2013. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!