Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan nő, aki járna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki járna egy olyan férfivel aki egy vágóhídon dolgozik és naponta többszáz állatot öl meg?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó!!! Szóbakerült a dolog baráti körben, és kifejtettem, hogy én férfi létemre nem tudnék bántani egy állatot (kivéve szúnyog, légy, darázs). Megoszlottak a vélemények, valaki szerint ez is egy munka.

2013. ápr. 27. 22:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát, vágósertés alkatú csajod már tuti nem lesz...
2013. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Vagyis csaja.
2013. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
a bakónak is volt családja,tehát ne csüggedj!!!
2013. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem tudnék olyannal járni!
2013. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

ez munka így van

képzeld honnan tudod, aki kijön a vágóhídról mit csinál?

egyébként kedves kérdező nem eszel húst? N

2013. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
Én nem, de azért nem, mert én inkább az értelmiségiekre bukom (tudom, felszínes vagyok), és egy villanyszerelővel, vagy egy kőművessel sem tudnék járni.
2013. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Egy munka ez tény és becsülendő, hogy legalább dolgozik. Ellenben nem tudok válaszolni a kérdésedre. Legyeket és szúnyogokat hidegvérrel gyilkolok, de egy szőrös "kis" állatkát nem tudnék bántani. Ha rajtam múlna a dolog, akkor inkább vegetáriánus lennék, minthogy elvágjam akár csak egy csirke nyakát is.

Valakit ez nem érint ilyen mélyen, engem igen. Nem voltam még ilyen élethelyzetben, így nem tudom eltudnám-e fogadni, hogy a páromnak ez a szakmája. Nehezen, az biztos.

2013. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja nem tudnának de ha havi 5milliót keresnél ebből ne aggódj mindjárt nem állatot ölnél hanem ételt teremtenél a népnek jobb mint jézus
2013. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De eszem húst, de inkább csak csirkét.
2013. ápr. 27. 22:12
 10/22 anonim ***** válasza:
6-os egy pénzéhes buta liba
2013. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!