Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan nő, aki járna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki járna egy olyan férfivel aki egy vágóhídon dolgozik és naponta többszáz állatot öl meg?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó!!! Szóbakerült a dolog baráti körben, és kifejtettem, hogy én férfi létemre nem tudnék bántani egy állatot (kivéve szúnyog, légy, darázs). Megoszlottak a vélemények, valaki szerint ez is egy munka.

2013. ápr. 27. 22:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ma és a csirkét ki a fene fogja Neked levágni?

én városban élek, de ne haragudj aki falun él, ott többen csinálják, tartanak csirkét, levágják, megpucolják

szóval, nem hiszem ez kizáró ok lenne, N

2013. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem a legutóbbi pasim pont hentes volt, és irónikus módon én vegetáriánus vagyok (bár nem állatvédelem miatt de mind1). Hát engem nem igazán hatott meg a dolog.. vágóhídon megölt állatokat mint a sertés, marha, csirke stb. haszonállatok és azért tenyésztik öket tulajdonképpen hogy megöljék öket, hogy ti megegyétek. Sajnos ez van... de ha mondjuk vadász lenne a foglalkozása akkor kizárt hogy járnék vele.
2013. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

1. Nem minden vágóhídi dolgozó öli az állatokat.

2. Nem csak vágóhídon dolgozók ölnek állatot.

És 3., vannak olyan nők, akik nem csak járnának, de ténylegesen is járnak, sőt össze is házasodnak ilyen férfiakkal.

2013. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
38%

akkor ennyiből boncsegéddel, temetkezési vállalkozóval, ápolófiúval sem kéne járni, merthogy ők meg emberi hullákkal kerülnek kapcsolatba (igen, utóbbi is amikor meghal egy beteg).

nálam ez biztos nem lenne kizáró ok, örülök hogy nem kell megvárni míg magától döglik meg az állat kitudja miben, aztán csak a dögkútban kutathatnék hús után (szeretem és jóízűen eszem az állatok húsát, bármily megbotránkoztató)

szerintem ez finnyásság és attól, hogy valaki mészáros, még lehet értelmes, normális ember

2013. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%

# 10: Pont hogy nem pénzéhez, tudod te, mennyit keres egy pedagógus?

Csak mondjuk szeretem a szépirodalmat, a színházat, stb., és olyan partnerre vágyom, aki hasonló dolgokat szeret és lehet vele beszélgetni ezekről.

2013. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Attól, hogy valaki mészáros, még szerethet színházba járni, szerintem a kettő nem zárja ki egymást. :)


Azt hozzátenném, hogy én falun nőttem fel, mégse tudnék megölni soha egy állatot se, sőt... egy disznóvágást sem tudok végignézni. Ez sem ettől függ.

2013. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én csajként azt mondom, hogy nem tud érdekelni, ugyanúgy járnék vele. Szeretem az állatokat, de azokat úgyis levágják, ha nem az az illető, akkor más. Tényleg csak egy munka. Azért nyilván nem tekintene az illető ugyanilyen közömbösen mondjuk a cicánjra/kutyánkra stb. Ha igen, ott gond van, akkor tényleg nem kellene a pasi

19/L

2013. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én csajként azt mondom, hogy nem tud érdekelni, ugyanúgy járnék vele. Szeretem az állatokat, de azokat úgyis levágják, ha nem az az illető, akkor más. Tényleg csak egy munka. Azért nyilván nem tekintene ugyanilyen közömbösen mondjuk a cicánkra/kutyánkra stb. Ha igen, ott gond van, akkor tényleg nem kellene a pasi

19/L

2013. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#6 És mi van azokkal az értelmiségiekkel, akik munkájukból kifolyólag időnként ölnek állatot?
2013. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
# 19: Én írtam, hogy nálam nem az állatok megölése okoz gondot, én nem lennék rá képes, de a nagymamám pl. rendszeresen vágott csirkét, kacsát, illetve évente többször vágtak disznót.
2013. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!