Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha minden nap találkozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha minden nap találkozok a barátommal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást már rég óta (9hónap) együtt vagyunk és szinte minden nao találkozunk reggeltől estig együtt vagyunk.Ez baj?Nem fogjuk megunni egymást?
2008. jún. 18. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat: Nagyon megfogjátok unni egymást, pár hét-hónap, és már nem lesztek olyan jól meg, mert nem tudtok majd mit csinálni együtt, és sztem főleg neked lesz rossz, mert te fogod magadra venni, magadat fogod hibáztatni.
2008. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg fogjátok unni egymást, én is tapasztaltam már. Néha szervezzetek külön programot, találkozzatok hetente párszor, de ne minden nap, az nem jó, arra ráértek majd ha házasok lesztek. Nem jó így összenőni, nekem minden kapcsolatom ezért ment tönkre. Köztük egy három éves is, három év után jöttem rá, hogy néha nem ártana csak a barátnőimmel is elmenni bulizni, meg néha kicsit csavarogni a városban, de ez olyan lehetetlennek tűnt a kapcsolatban, nem tudtuk tolerálni az ilyen igényeket egymástól, pedig kellett volna. Azóta figyelek erre.
2008. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
figyelj én is mindennap talalkozok abaratommal 2 eve együtt vagyunk, de nem egeész nap, hanem estefele elmegyunk egyet bevásárolni, vagy ki egyet sétalni, par orat együtt ulunk. de a tul sok egyuttules sem jo. talalkozhattok naponta, s ha az egyiknk dolga van akkor aznap nem, de az nem jo akarmennyire is szeretitek egymast.de viszont lgyetek boldogak, es ne engedjetek h senki szetszedjen ha ennyire szeretitek egymast
2008. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
sztem ha néha nem találkoztok mindennap az nem baj:)),hidd el!megértlek téged,hisz én is szívem szerint éjjel-nappal vele lennék,de gondolj abba h.több időd lenne magadra:),meg a barátod írna olyanokat h.mennyire hiányzol és már nagyon várom h.újra találkozzunk:))!sztem ne találkozzatok mindennap:)),hidd el sokkal jobb lesz őt látni legközelebb:)
2008. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!