Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátommal találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátommal találkozok a hétvégén. Hogyan viselkedjek vele ha vissza szeretném őt kapni?

Figyelt kérdés
Sajnos azért mentünk szét mert elég hülyén viselkedtem, sokat veszekedtünk. 21 évesek vagyunk.
2010. ápr. 2. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
NE KÖNYÖRÖGJ NEKI NE MOND H SZERETED NE SÍRJ NE LEGYÉL SZOMORÚ ÉS AMI A LEGFONTOSABB NE MOND NEKI H MENNYIRE SZARUL VAGY!!! legyél vidám jókedvü és bájcsevegj vele.nekem bevált ez a módszer.ugy csináltam mint azelőtt hogy jártunk, mosolyogtam poénkodtam ilyenek...
2010. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

DEMINEK!!!

sose fogom megérteni a nőket minek akarnak újrakezdeni valamit ami már egyszer nem működött!!! az én csajom is ilyen volt!!! aztán mondjuk jó nagy marha voltam mert belementem hogy ujra együtt meg minden de ugyanaz lett a vége!Szakítás! De legalább megdugtam párszor!!!

Erre még te is jó leszel a volt pasidnak hidd el!!!!!

2010. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak csak annyit, hogy sajnálok minden lényt aki a közelében van.

A kérdezőnek: viselkedj természetesen.

2010. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
hátengem nem kell sajnálni meg a csajaimat sem de ami nem megy azt kár erőltetni ami egyszer elromolhat az el is romlik! és ez sajnos a szerelemben is így van!
2010. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia


Én is csak azt tudom mondani, amit már írtak. Viselkedj természetesen, lazán, nem kell elkapkodni a dolgot, aztán csak alakulni fog valami megint.

2010. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ő szeret még?
2010. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Viselkedj természetesen, mosolyogj rá, és emlékeztesd a régi vicces emlékekre :D

17/F

2010. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy nem tudja h szeret e még. Szakítás óta egyébként nem találkoztunk, alig beszéltünk. De szerintem szeret még valamennyire.
2010. ápr. 2. 14:50
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd őt,az a legjobb,mert ha utána járkálsz azzal csak idegesíted.Keress más fiút.Ha egymásnak teremtettek titeket,akkor előbbutóbb ugyis visszafog menni.
2010. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Haho! Erdekelne a sztori vege. Mi lett a randin? Osszejottel vele ujra?
2013. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!