Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet felébreszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felébreszteni egy távkapcsolat varázsát?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, és több mint egy éve élek távkapcsolatban a tőlem 200 km-re élő barátommal. Nagyon ritkán találkozunk (eddig 6-szor, de mindig napokig együtt voltunk), mivel sok időt szán a munkájára, én pedig még iskolába járok (így az összeköltözés is sokára várható). Nagyon jól megvagyunk, szeretjük és megértjük egymást. Majdnem minden nap skype-olunk, webcamerával. Most azonban szünetet kell tartanunk, a barátom ugyanis unja a kapcsolatot. Megértem, hiszen elfogynak a témák, nem tudunk miről beszélni, stb... Így hát most át kell értékelnünk a dolgokat. Én azonban nem akarok elmenni tőle. Légyszi, írjatok tippeket, hogy mivel lehetne felújítani a kapcsolatot, mivel lehetne esetleg visszahozni a régi varázst. Nemsokára újra találkozok vele, hogy megbeszéljük a dolgokat. Addig ki kéne találnom valamit. Légyszi segítsetek! Előre is köszi :)

2013. máj. 24. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Lassan ha minden igaz megépül a teleportáló gépem! Olyan lesz mint a Star Treck sorozatban. Ha kész lesz szólok és akkor hipp hopp odateleportálsz.
2013. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, olcsó poén volt, de sajnos most nem erre van szükségem :( :D
2013. máj. 24. 22:12
 3/9 Ildikóka000 ***** válasza:
Hát szívem ,ez nehéz ügy! Ha benne már elmúlt a szerelem, akkor bármit csinálhatsz, úgysem lesz jobb! De ha tényleg csak egy kicsit elhidegültetek egymástól, akkor a legjobb megoldás a jó szex! Amíg együtt tudtok lenni, légy "dögös Istennő", emellett pedig figyelj oda rá, hogy mi érdekli éppen. Miről szeretne ő mesélni, mit csinál szívesen mostanában amíg nem vagytok együtt, csatlakozz te is hozzá! A webkamerázás is lehet pikáns, a távkapcsolatoknál általában, az érintés hiányzik a legjobban! És ezt most úgy értem, hogy minden érintés, ölelés, csókolás, szerelmeskedés.. Ha megölelni nem is tudod, egy kis sztriptíz a kamera előtt, szerintem elég jól feldob egy pasit! Remélem sikerül megmenteni a kapcsolatot!
2013. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ildikóka000 ***** válasza:
Ja, és 200km nem a világ vége!!!! Többször hozzatok össze randit! A 6 alkalom nagyon kevés! Bármilyen nagy is a szerelem!
2013. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ildikóka000 ***** válasza:
Remélem a "fiatal lány" nem egy gyereket takar... Akkor felejtsd el a szexet, meg a sztriptízt!!!!!
2013. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azért annyira nem vagyok fiatal :) de amúgy már sztriptízeltem neki kamerába. csak az a probléma, hogy mostanában nincs rá alkalom. de köszönöm a választ, hasznos volt :)
2013. máj. 25. 16:59
 7/9 Ildikóka000 ***** válasza:
Örülök ha segíthettem! :)
2013. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

200 km 1 év alatt 6 tali ?:O nagyon kevés !!! mi 300 km-re vagyunk.. első évben minden héten találkoztunk hétvégén, most így 2. év már csak 2hetente hétvégén, mert a munkám úgy hozta. Egy távkapcsolatban az embernek felkell sok mindent áldoznia a kapcsolatért... sajnos... oldjátok meg h sűrűbben találkozzatok ! másképp szerintem nem megy... Mi 3 éve vagyunk együtt, utolsó 2 év távkapcsolat... az hogy ne találkozzunk rendszeresen abba bele se gondoltunk soha. Az úgy tényleg nagyon nehéz lehet. (mi a nyáron hálistennek össze költözünk :) ) de tényleg, nem győzöm hangsúlyozni, hogy igenis gyűjtsetek és találkozzatok többet !! és ha neki van munkája akkor ha szeret jöhetne többet hozzád... mennyi idősek vagytok ?

21lány

2013. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ő 20 éves, én pedig 17. 2 évem van hátra a gimiből, utána Pestre megyek egyetemre, akkorra terveztük az összeköltözést. amúgy nem volt olyan kevés az a 6 alkalom, mert sokáig volt itt, volt hogy majdnem 2 hetet, amikor ki tudta venni a szabadságát.
2013. jún. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!