Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távkapcsolatokról?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 13:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, hogy működjön. Én nem mennék bele.
2013. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Derpette ***** válasza:
Ha sokáig vagytok távol, előbb-utóbb meghal a kapcsolat. Az enyém 2 évig bírta...
2013. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele, ez biztos, nekem éreznem kell a másik közelségét ahhoz hogy boldog legyek.
2013. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Csak azoknak van nagy eséllyel jövője, ahol volt előzmény.

Pl. együtt voltak előtte, de aztán el kellett költözni valakinek.


Ami eleve távkapcsolattal indul, az nagyon gyakran meghal, még akkor is ha végre találkoznak a felek.

Mert nem lehet így megismerni egymást. És mikor végre együtt lehetnek leomlik minden illúzió.

2013. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
HA erős érzelmek vannak,működik.Ha gyengék,akor nem.Azért is félnek sokan tőle,mert képtelenek erős érzelmeket adni a másiknak.Persze,rá fogják a ritka találkozásokra,de az csak kamu.
2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó én minden nap együtt vagyok a barátommal és együtt is alszunk kifejezetten ez után örülnék,ha olyan lenne,hogy nem sokszor találkozunk de aztán jó lenne a közelébe költözni.
2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én ebben élek másfél éve, teljesen működőképes-ha van közös jövőképünk,és elérendő céljaink,amik felé haladhatunk.
2013. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én távkapcsolatban vagyok a párommal lassan 3 éve (280 km) és nagyon ritkán találkozunk. De mivel megvan a kölcsönös szeretet, odaadás és bizalom, ezért ez nem tud elválasztani minket ez sem. Szóval ez a dolog szerintem eléggé egyénfüggő.
2013. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha eredetileg nem távkapcsolatnak indult, akkor működhet is, de csak akkor, ha van közös jövőképetek arra az esetre, hogy rövid időn belül ne távkapcsolat legyen belőle.

Nekem is, csak úgy, mint az egyik válaszadónak, 2 éves volt, de az alapba távkapcsolatnak is indult, azóta már nem hiszek benne, hogy hosszú távon működhet, ha nincs esély az összeköltözésre. 30N

2013. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem utazgatnék a csajhoz.
2013. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!