Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távkapcsolatokról?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 13:57
1 2
 11/17 Derpette ***** válasza:
Nekünk is alapból távkapcsolatnak indult, volt közös jövőképünk, 2 évig kis is tartottunk egymás mellett és 2 hónappal a közös életünk elkezdése előtt szakítottunk...na erre mit mondtok? Én csak azt tudom, hogy nincs két egyforma kapcsolat és igazából nincs titka a működő távkapcsolatnak...van, akiknek bejön, van, akiknek nem.
2013. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Erre annyit mondok kedves utolsó, hogy amennyiben ő is tudott róla, hogy 2 hónap múlva közös életet kezdtek, akkor nem értem a volt párod, viszont abban az esetben, ha ezt nem mondtad el neki, hogy 2 hónap múlva közös életetek lehet, akkor lehet, hogy tele volt bizonytalansággal csak nem mondta és elfogyott 2 év után a türelme. 30N
2013. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Derpette ***** válasza:

Tudta...ezért is olyan nagy a bánatom.

Köszönöm, hogy válaszoltál kedves 30/N :)

2013. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért szakítottak pont előtte? Mert ezek szerint közösen egyeztetek meg a szakításban. Ha még mindig bánkódsz utána, akkor miért nem mondod el neki? Hátha még nem késő. 30N
2013. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Derpette ***** válasza:
Egyik napról a másikra szakítottunk. Egy reggelen azt mondta, hogy elromlott benne valami, már nem biztos az érzéseiben...pontosabban azt sem tudja, hogy érez-e még valamit. Akkor úgy döntöttünk, hogy jobb, ha szakítunk, mert talán így rájön mit is érez...de még mindig nem tudja és nem is igyekezik visszakapni engem. A szakításunk utáni héten én mindent megtettem, hogy visszataláljon hozzám, de hiába. Szomorúan be kell látnom, hogy ez a szakítás végleges és nem fog többé keresni.
2013. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem most ért véget a kapcsolatom, és alapból így is indult. Szerettük egymást, de mégsem sikerült fenntartani. Sajnos nem részemről, hanem az ő részéről. Benne elfogyott valami, vagy másképp kezdett érezni, vagy a jó ég tudja, hogy miért. Nekem meg sem fordult a fejemben a szakítás sosem, hiába is találkoztunk ritkán. Tudom, hogy sokan nem tudják kezelni ezt a helyzetet, és nem képesek ilyen kapcsolatban megmaradni huzamosabb ideig, de szerintem csak elhatározás kérdése. Ha szeretem a másikat, akkor kitartok, hiába is nehéz. Ezt nyilván nem úgy kell érteni, hogy a végtelenségig, de időt lehet adni. Nekem is az volt a célom, hogy minél előbb összeköltözünk, hogy legyen majd eljegyzés, házasság, gyerekek. Ezek mind meg voltak tervezve, tudta, hogy állandóan keresem a munkát, hogy végre odaköltözhessek. Nem várta meg, hiába is akartam. Nem volt olyan erős, mint én.


Tudom, hogy szeretett, illetve most is szeret, hiszen mondta, de neki ez sok volt. Én viszont ezek szerint más ember vagyok, mint ő. Én annyira szeretem, hogy tűzbe mentem volna érte, és kitartottam, de neki nem adhatok erőt, ha nem kér belőle, vagy ha túlságosan könnyedén meginog. Együtt képzeltük el a jövőt, de a távolság megölte.


Nem bántam meg, mert nem törvényszerű, hogy ennek kell lennie. Ha annyira ereje van, mint nekem, akkor most is együtt vagyunk. Sok embernél lehet ugyanígy. Némelyik ember alkalmas rá, némelyik nem.

2013. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Csilla55l válasza:
Az én kapcsolatom elején távkapcsolat volt de most igy nyáron már minden nap fogunk találkozni és szeptemberben össze költözünk 1éves a kapcsolatunk és szerintem csak kevés embernek sikerül sajnos. A távkapcsolatban igazán nem a kinézetet tudják meg elöször hanem a belsőt a másik két ember a másikról és szerintem ez az igazán fontos a kapcsolatokban.
2013. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!