Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
A táv úgy körülbelül 100km.

2013. febr. 22. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ideig-óráig megy...
2013. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem távolság.
2013. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a közlekedés és milyen lehetőségeitek vannak. Ha meg tudjátok oldani, hogy rendszeresen találkozzatok, legalább hetente, akkor nem gond. 100 km azért kocsival egy óra alatt ledarálható, ha van pálya, szóval ha hosszútávra terveztek, akkor érdemes beruházni egy éves pályamatricába, és heti 1-2 találkát így össze tudtok hozni.
2013. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, ha minden más rendben van. Mi is így kezdtük párommal. Én 15 voltam, ő 16, amikor összejöttünk. Csak hétvégén tudtunk találkozni, volt hogy még az elején az se mindig jött össze, mert 2,5 órát kellett utazni. Hol egyikünk, hol másikunk ment. Ez így ment az érettséágig, utána lévő nyáron Bp-re költöztünk, együtt! :) (Az egyetem miatt) Nem tervezzük, hogy visszamegyünk, jól meg vagyunk. A távolság és a nehézségek adott egy erős, biztos keretet a kapcsolatunknak. Immáron 7 éve vagyunk együtt, nyáron mondjuk ki a boldogító igent, úgyhogy én azt mondom, hogy működik, de egy idő után, ha jól vagytok egymással, úgyis összeköltöztök. L/22
2013. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 Gratulálok, sok boldogságot! :)


Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 22. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 130km a táv, de hetente találkozunk kocsival 1,5 óra alatt meg van , bár mással nem is nagyon lehetne mert rossza a tömegközlekedés.Ez tart egy éve... Remélem már nem sokáig ,az össze költözést tervezgetjük...
2013. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én semmi félképpen nem mennék bele inkább keresnék közelebb egy csajt meg ha ritkán találkoznánk nagyobb eséllyel csalnám meg
2013. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem igazán nevezhető párkapcsolatnak. Nem tud kibontakozni, elmélyülni úgy mint a normális kapcsolatok, mert alapvető feltétele a szoros fizikai kontaktus. Ha átmeneti az állapot, akkor kibírható, de ami eleve így indul és nincs rá reális esély, hogy ez a közeljövőben változhat, az nem fog működni.
2013. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!