Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki ha egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha egy 13 lány jár egy 18 éves fiúval?

Figyelt kérdés
mert 13 éves és vagyok és járni akar velem már 5 éves ismerem

2013. máj. 24. 16:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet.

Cigány srác bevágta a kiscsajnak, teljesen behülyítette és a szülei ellen fordította. Megbukott az iskolában és rendőrségi ügyei vannak.

2013. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Esetleg tapasztalat?

Híradó? Mennyi hírt lehet hallani, hogy megerőszakoltak 10-14 éves lányokat idősebb srácok?

Interneten is több ilyen hírt lehet olvasni.

Plusz ha jól gondolom nem csak én írtam ide, hogy inkább törődjön mással a lány.


Valamint sajnos van személyes tapasztalatom. 12 éves koromban az egyik barátnőmet megerőszakolta egy 19 éves srác. Elhitette a lánnyal, hogy szereti az meg beleszeretett fülig.


Ezek a kapcsolatok baromi ritkán vannak arra amire általában egy kapcsolat lenni szokott.


17/L

2013. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"Kérlek szépen jelenlegi helyzetében, a kérdés szerint CSAK 13 éves lányt tud összeszedni. Gondolom ha lenne egy nagyjából vele egykorú lány akkor nem egy 13 évessel foglalkozna."


Huh. A kérdés semmi ilyesmire nem utal. Ha mégis arra utalna, mi alapján bizonyosodhatnánk meg arról, hogy _csak_ 13 éves lányokat _képes_ felszedni? És biztos, hogy _létezik_ egy nagyjából vele egykorú lány. :/


Ok, ne írjunk egymásnak többet kérlek, ez off-topic egyébként. :)

2013. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ja és úgy gondolom most már nem ártana inkább a kérdéssel, illetve e kérdezővel foglalkozni. Ha ennyire érdekel ez a téma akkor inkább tegyél fel te is egy kérdést...
2013. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdésre is válaszoljak: miért adsz mások véleményére? Valaki azt fogja mondani, hogy igen, valaki meg azt, hogy nem. Már problémám van a "ciki"-vel is. A társadalom sok mindent "ciki"-nek tart, minden ok nélkül. Kit érdekel? Ha akarsz, "jársz" vele, ha nem, akkor nem. Te döntöd el.
2013. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Valahogy nem én kezdtem az egészet, már bocsánat.


17/L

2013. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Húgom pont ennyi idős. Nagyon kislány még, bár szeretne nagynak tűnni. Ha egy ilyen ötlet csak felmerülne, saját kezűleg tekerném ki a fiú nyakát.Nem mellesleg ez bűncselekmény. Azt akarod, ha a pasid börtönbe kerülne?
2013. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
én ugy tom hogy csak bűncselekmény ha 14 év alati szeretkezik valakivel
2013. máj. 24. 16:54
 29/32 anonim ***** válasza:
abban igazad van, hogy csak a szexuális kontaktus bűncselekmény 14 éves kor alatt. "járni" szabad.
2013. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
14 eves korodig azt szabad amit a szuleid megengednek. Ha erre ok aldasukat adjak akkor gratulalok, szep csalad lehet.
2013. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!