Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy még nem csókolóztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy még nem csókolóztam 16 évesen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 14:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!:P
2008. jún. 24. 12:08
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki!sot.jobb ha akkor csókólsz meg valakit ha majd ha kerül olyan akit igazán szeretsz és nem állsz össze minden másodikkal...az ilyen dolog lehet dicsőség is és nem szégyen...
2008. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
38%
Nem ciki!És tudod miért?Mert én 18vagyok és még sose csókoloztam,e nem si szertnék soha,de viszont nem vagyok szűz.
2008. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem ciki. De lehet csak annyi a baj, hogy nem jösz be nekik. De egyszer úgy is jön egy ember. Amúgy valaki 22 évesen csinálta először. Az lenne a ciki ha 11-évesen csináltad volna.
2008. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
fenéket ciki, én 17 évesen kezdtem, az ciki ha cikinek gondolod :P ha meg a barátaid cikinek tartják, akkor azok nem barátok (és/vagy hazudnak)
2008. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves vagyok..sose feküdtem le senkivel, nem is csókolóztam még sőt még pasim se volt... Volt egy idő mikor én is gáznak tartottam de már nem ...
2010. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 nagybrigi válasza:
Nem egyáltalán nem ciki! én 14 évesen csókolóztem először egy buliban de szörnyű volt és a pasi bunkó is volt , várd csak ki ameddig szerelmes leszel , akkor igazán jó , én mielőtt szerelmes lettem legalább 10 pasival csókolóztam , de egyik sem volt fogható ahhoz amikor a szerelmeddel csinálod
2014. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

én is most vagyok 16 :D még sosem csókolóztam,feküdtem le senkivel,pasim sem volt. nem tudom miért már sokan próbálkoztak de mindenkinek nemet mondok. nem tudom miért már lehet hogy kéne de sokkal szebbnek képzelem az elsőt :D

sok fiúval táncolok meg semmi rossznak nem vagyok az elrontója sem de a csók előtt mindig leállítom őket. szerintem azért is mert félek tőle egy kicsit xD

de legalább nem vagyok egyedül :D

2014. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!