Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy még nem csókolóztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy még nem csókolóztam 16 évesen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem ciki. -de ez egy dolog. Attól függ milyen emberekkel vagy körülvéve. A többség határozza meg általában a normákat.
2008. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki, nem a kor számít. Az érzés, az emberek, akikkel körül vagy véve.
2008. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem sem az. Én 18 évesen csókolóztam előszőr. És egyáltalán nem bántam meg, hogy előtte nem. Pedig előtte sokszor gondoltam, arra, hogy ez milyen égő. De a legjobb barátnőm megnyugtatott, hogy ez egyáltalán nem ciki.

A fiú akivel pedig csókolóztam, nemakarta elhinni, hogy ez volt ez első nekem, mert azt mondta,hogy ügyes voltam :)

Szóval szerintem nem az.

2008. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
én egészen 18 éves koromig nem csókolóztam, sőt egy pasim se volt, és nem is szexeltem. akkor az gondoltam hogy basszus már szinte mindenki csinálta a batátok/barátnők/osztálytársak között, de most így pár év távlatából azt gondolom hogy egyáltalán, de tényleg nem vesztettem semmit!
2008. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem ciki ha még 16évesen nem csókolóztál nem az a lényeg hogy mikor kezded el hanem az hogy jo legyen! Például nekem van egy barátnőm akinek csak azért volt meg az első csókja mert nem akart kimaradni a baráti körből és azután sem volt semmi nem is akarja.mert nem tetszett az első csók! Ezért soha ne is szomorkodj!!!
2008. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
naggyon kösszi hogy, ennyien válaszoltatok és ha még bárkinek van valami hozzá fűzni valója, nyugodtan írjon rámférnek a tanácsok!!!
2008. jún. 18. 19:04
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem értek egyet az első válaszadóval. Az egy dolog, hogy a társaságodban ki hány évesen kezdte; attól még nem muszáj neked is akkor. Nem feltétlenül kell megfelelned egy sablonnak. A barátaid akkor is szeretni fognak, ha néhány dolgot máshogy csinálsz. (Ha nem, akkor nem is a barátaid.)

Szerintem nem érdemes elkapkodni sem a csókot, sem mást, sokkal jobb érzés lesz olyannal, akivel szeretitek egymást - tapasztalat... Ez olyasmi, amire egész életedben emlékezni fogsz, kár lenne érte!

Amúgy én 18 voltam az elsőnél, és nem éreztem "cikinek". És a pasim sem. :-)

2008. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

E`n 15 voltam :)

nyugi ,

2008. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell siettetni, ha eddig nem volt rá igényed (pontosítom magam, nem érezted, hogy "most és vele") akkor egyszerűen még nem jött el a te pillanatod, sem a sex sem a csók nem egy olyan dolog amit reklámozni kell, ha volt már vagy ha nem, de ugyanígy szégyelni sem kell.

Hidd el eljön majd a lovagod és akkor majd mosolyogva gondolsz vissza arra, hogy ide írtad ezt a kérdést.

minden jót!

2008. jún. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen egy srác megakart csòkolni. Undoritò volt. El is vette a kedvem évekig a csòkolozástòl. Mondjuk, nem is volt igazi csòk.Csak benyomta a nyelvét a számba és...bleah! jobb nem beszélni ròla. Aztán teltek az évek, megértem a 16ot is...és még semmi sehol. Tök cikinek tartottam, ha dumálgattunk és a csòk került szòba, mindig kitértem a téma elöl. Még a legjobb barátnöm sem tudta. Aztan a 16ik szülinapom után 5honapra megtörtént. és csodálatos volt. Tehát nem kell elsietni a dolgokat. Ha türelmesen vársz, akkor sokkal jobban jársz és csodálatos percekben lehet részed. Azért jobb ha nem reklámozod, hogy még nem csòkoloztál...csak a baráti kör szivatásai miatt mondom!
2008. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!