Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk elviselnétek, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk elviselnétek, ha a nő többet keres mint te? Esetleg nem bántana-e ha kitartott lennél? Lányok, tartanátok ki pasit? A párotokat nem zavarja/ zavarná ha Te keresnél többet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Hogy teljesen őszinte legyek engem zavarna, igaz magamban tartanám. Egyszerűen bánt az, hogy én vagyok a férfi nekem kéne elvi szinten eltartani a családot, és mégis a nő keres nálam többet. Lehet lepontozni. 17F
2009. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát én valahol olvastam is, hogy ha a nő a gazdagabb az a kapcsolat nem is fog működni sokáig mert a férfiakat egyszerűen zavarja, hogy anyagilag nem ők állnak a csúcson. Fordítva már működik.
2009. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
minden picit is önérzetes pasit zavarna
2009. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha kölcsönös vonzódásból eredne a kapcsolat akkor túltenném magam rajta, és már csak azért se foglalkoznék vele mert teljesen független anyagi rendszert képzelek el egy kapcsolatban, mindenki abból tartja magát amit keres és nem turkálunk a másik buxájában, a közösbe meg fele-fele rakunk és abból mehetne a rezsi. Amíg meg nekem megvan amiből elvagyok addig nem rágódom a másikon, lényeg hogy velem legyen boldog.
2009. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
A mai világban egy ember nemigazán tud eltartani egy családot, kénytelenek a nök is melozni. Egy boldog kapcsolat nem pénz függö (szegénységben, gazdagságban) Egy jó kapcsolatban nincs helye az egonak, vagy az egzisztenciának.
2009. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
A SZerelembe nem fér bele az anyagiasság.
2009. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Jaaak utolsó, ugye ezt te sem gondolod komolyan? Mindent a pénz mozgat. Lehet mondani hogy a szerelem számít, meg boldogságot nem lehet pénzért venni. Azért ezen vitatkoznék. Ha így is lenne, sajnos a valóságban máshogy mennek a dolgok. Nézz egy kicsit utána, hogy a házasságok kb. 80%-a miért megy tönkre. A válasz: anyagi problémák. De mondom ha nem hiszed nézz utána.
2009. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, aki azt mondja h szerelem így meg úgy, nem kell hozzá pénz az hülye!
2009. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!