Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg hogy van-e közöttük valami?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Szex még nem volt. Sokszor emlegeti a volt barátnőjét, hogy vele mennyi mindent éltek át stb. Ennek a szerelemnek 7 éve vége, de mégis emlegeti. 3 hete felvették egymást facebookon, és van egy olyan érzésem hogy leveleznek egymással, mert gyorsan bezárja ha ott vagyok + egyre többször lemondja a találkozóinkat. Hogyan deríthetem ki van-e köztük valami?


Őt nem kérdezhetem mert úgysem mondja el + volt már veszekedésünk féltékenység miatt.


2013. máj. 22. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű hogy van valami.
2013. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen még mindig őt szereti!
2013. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az gáz ha megkérem egyik barátnőmet hogy írjon a csajnak hogy van-e pasija? Vagy hogy mizujs vele, tartja-e a kapcsolatot a barátommal?


Ismeri a csajt a barátnőm. Esetleg kamuprofilról pasiként írjak neki? :D

Valami jó ötlet?

2013. máj. 22. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Tartja vele a kapcsolatot, de am ne kérd meg a barátnődet hogy kérdezzen rá, mert előbb utóbb úgyis tudomást szerez róla a palid. Am. meg az hogy van-e valakinek a pasija vagy nincs az nem jelent semmit, ha a csaj egy r*banc.

Kerek-perec kérdezd meg a pasidat, vagy ha annyira érdekel hogy beszélnek-e. Egyszer ha nála vagy kérd el a gépét és amíg nincs ott menj föl a facebookra és nézd meg. Nem fogja megtudni.. te meg vagy megnyugodsz vagy nem.

2013. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!