Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy mikor vagyok sok a szeretetben, illetve mikor nem?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyunk együtt.

Sok mindenen keresztül mentem, most próbálom rendezni az életem, amiben nagy szerepet játszik. Ő lett az életem, és semmi más nem okoz örömet. Egész nap őt várom, nicns rajta kívül életem. Rájöttem, hogy kell élnem, kellenek a barátok, olvasni, stb, szóval ezen most dolgozom.

Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mikor vagyok sok, és mikor nem.

Minden szünetben együtt vagyunk, viszont suli után csak heti 1x kétszer találkozunk, valamint szombatonként egész napra.

Régen próbáltam azt, hogy szünetbe baráátokkal lenni, suli után többet, de az neki nem volt jó.

Minden szünetben ölelgetem, fogom a kezét, és maximális figyelmet várok tőle. Valamint minden este beszélünk chaten. Hogy oldjam meg, hogy ne legyek rámenős? Néha direkt vissza veszek, hogy érezze, hogy Ő teperjen, ilyenkor teper is, de sose tudom hol a határ, mikor már tudom, hogy sok vagyok.

Tudom, hogy érdemes sokmindent megebszélni, de szerintem ezt például nem lehet. Nem mondhatom neki mindig, hogy most zavar, ha megölellek? Most sok vagyok?

Ezt honnan lehet tudni? Vagy ezt érzi az ember?


2013. máj. 15. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért előírás az, hogy valamelyik félnek tepernie kell?


Ez értelmetlen. Jó helyeken egyik félnek sem kell teprgetnie, mert mindketten tiztában vannak a dolgok jó és rossz oldalaival, és nem bohóckodnak ilyen dolgokkal hanem együtt haladnak előre.


És ebbe bőven belefér az olvasás, saját csoportok - erre nagyanyámék a legjobb példa. Nagyanyám baráti köre teljesen eltér nagyfaterétől. Nagyapám inkább a pár igazi barát elvet követi, míg nagymutter a sok felszínes cibora dolgot - de ő ettől boldog, szeret szerepelni. És jól megvannak, jut idő mindenre, ahogy én látom mikor ott tartózkodom.

2013. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyi, erre recept nincs!


Nagyon fiatal vagy még, majd ráérzel. Most az az időszak van, amikor próbálgatjátok a kapcsolatteremtést.

2013. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

NEm előírás, hogy valakinek tepernie kell, akkor rosszul fogalmaztam meg. Inkább az a lényeg, hogy sose tudom mikor adok már túl sokat, mikor folytom meg, és Ő ezt gondolom izonyos szintig megszokta, és van, hogy direkt visszaveszek, de nem azért, hogy "teperjen", hanem, hogy azért Ő is keressen. Tehát én alapból mindig, de mindig ott vagyok, így nincs ideje magától "adni".

2013. máj. 15. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!