Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti belemennétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti belemennétek olyan kapcsolatba, ahol max. Fél évet lenne időtök egymásra egy 23 éves sráccal?

Figyelt kérdés
Az oka, hogy nehéz szakon tanul egyetemen, és nagyon kevés szabadideje van. Szóval ha az ismerkedés elején ez le lenne tisztázva, lenne, aki belemenne? Persze félrelépés kizárva, nagyon hűséges típus.

2013. máj. 21. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
azért azt be kell látnod hogy elég fura hogy a kapcsolat kezdete előtt tudom a végét.. nem sok ilyen lányt találsz aki ebbe belemegy.. sok sikert keresgélhetsz egy darabig.
2013. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint fél évre akarsz kapcsolatot?
2013. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem kezdenék vele, nekem hiába mondja, hogy hűséges, rettentően bizalmatlan vagyok. A másik, hogy egy kapcsolat fenntartásához több együtt töltött időre van szükség.
2013. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen félre értettétek, nem fogalmaztam pontosan, elnézést. Tehát komoly kapcsolat, csak egyetem alatt fél évet tudnának eltölteni folyamatosan egymással. Tehát az a fél év éjjel-nappal együtt. Ezen kívüli időszakban 1-2 hétvége még bele tud férni persze.
2013. máj. 21. 19:08
 5/8 anonim válasza:

ha talalsz egy lenyt aki szeret , akkor var rad.

en nem bele mentem en benne voltam egy ilyen kapcsolatban a parom fel evente jot haza 2 het egyott es ment vissza dolgozni 2 even keresztul igy ment nehez volt.de 2 honapja unnepeltuk a 6 evfordulonkat :)

2013. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös válaszadó: nagyon jó hallani, hogy van ilyen feltétel nélküli szerelem még manapság. Nekem is nagy plusz lendületet adna, ha tudnám, hogy egy lány képes megvárni, amíg éjjelekig rajzolok, meg tanulok, viszont utána a szünetek a mieink, hónapokig. Amúgy szerintem ez próbára is tenne egy kapcsolatot.
2013. máj. 21. 19:38
 7/8 anonim válasza:
Kedves kerdezo , az nem kifejezes hogy probara teszi. nekun hajszalakon mulott hogy vege legyen
2013. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én belemennék, hasonlóképpen kevés időm van aktív félév alatt:D

23l

2013. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!