Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki megosztaná a tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megosztaná a tapasztalatát, aki úgy ismerkedett meg külföldi párjával, hogy nem beszéltek egy nyelvet? :-D

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy megismertem egy német srácot, itt él pár éve Magyarországon. Szimpatikus nekem, és én is neki. Viszont egy probléma van, nem beszélünk egy nyelvet :-) ő perfektül tud angolul, viszont én sajnos nagyon rég tanultam már, és sajnos nem hazsnáltam, a munkámhoz sem kellett, és totál elfelejtettem :-( Nagyon szeretném Őt megismerni, és ő sem zárkózik el, azt mondja neki nem gond ez a szituáció,kitartó, majd megtanítjuk egymást :-D de hát borzasztó nehéz így. Szórakozóhelyen ismertem meg, nem beszéltünk túl sokat, de felvettük a kapcsolatot, így neten beszélünk, sokat segít a fordító, de a személyes találka kihívás lenne :-) Szóval érdekel,hogy volt-e már valaki hasonló szituációban, ha igen mennyire működhet így , kialakulhat így egyáltalán egy kapcsolat. Esetleg ötletek hogyan lehetne minél gyorsabban megtanulni a nyelvet :-) előre is köszönöm, aki megosztja tapasztalatát

2013. máj. 20. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olasz barátom volt egyszer régen.Csak angolul tudtam alapfokon meg németül.Így ezt a két nyelvet használva kommunikáltunk,így tanultam meg olaszul.Mindezt sok időt együtt töltve,nem neten keresztül.
2013. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hallgass zenéket, nézz angol feliratos, vagy magyarfeliratos angol szinkronos filmeket. Meg egy nyevltanfolyam sem ártana, nyelveket tudni mindig jó :)
2013. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De egy nyelvet beszéltek: franciáztak :)
2013. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szex nyelvét egyformán beszéljük :) ,de ha komoly terveid vannak, elengedhetetlen, hogy minél hamarabb értsd az ő nyelvét, egy párkapcsolatban a saját érzésekről, érzelmekről beszélni a legfontosabb, másképpen hogyan ismernénk meg a másikat? A bensőséges beszélgetések által bizonyosodhatunk meg afelől, hogy "jó ember" mellett vagyunk, így épül fel a bizalmunk nemcsak bennünk, hanem kölcsönösen mindkét félben. :)
2013. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
természetesen rajta vagyok a nyelvtanuláson és tudom, h ez a mai világbam már elég kínos, ha valaki nem tud, sajnos nem volr rá szükségem és ellinkeskedtem, ez tény. azért beszélünk egyelőre neten, hogy vmennyire bele jöjjek. Természetesen nem a sexről beszélek, arra magyart is találhatnék. Igazából kíváncsi lettem volna, hogy volt-e már vki ilyen helyzetben :-) köszönöm az eddigi válaszokat
2013. máj. 20. 14:35
 6/6 anonim válasza:
nekem német párom van :)mi egy szórakozó helyen ismerkedtünk meg és konkrétan csak activitiztünk egész este mert egyikünknek sem ment más nyelv csak a sajátja, aztán egy évre rá megkeresett telefonon és akkor álltunk neki angolt tanulni, szóval én nem félnék hogy nem tudtok mélyenszántó beszélgetéseket átélni az elején, mert ha komolya a dolog akkor úgy is kerestek egy nyelvet majd ami n működik addig meg tényleg kézzel-lábbal mutogatás is működik :)
2014. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!