Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Várjak a csodára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Várjak a csodára?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy külföldi fiú. Nos, van egy kis hírneve. Tulajdonképpen teljesen hasonlítunk, (amolyan rokonlelkeknek) csak az a bökkenő, hogy 14 éves vagyok, azért némi angol tudásom van, de külföldre meg egyedül, barátaimmal nem mehetek ki. Már tavaly nyár óta annyira szeretem, hogy nem bírom elfelejteni. De tényleg nem! Én el akarnám, de olyan dolgokat látok, hallok ami hozzá kapcsolódik, a város/ország ahol él, és a neve is mindenhol ott van. Annyira nem híres, mint pl. Harry Styles meg Justin bieber meg ehhez hasonló emberek! Szóval nem értem, és egyre jobban "közeledek hozzá". Egy közösségi oldalon, "Twitteren követ" kiírta a telefon számát is. És ehhez hasonló dolgok. Régen szerettem még valakit, ő is külföldi volt, de esküszöm, én így sem embert, sem állatot nem szerettem! Ilyen hosszú ideig úgy, hogy még csak nem is találkoztam vele. Tőlem ez nagy szó. Mindennap azon gondolkozom, hogy mit tehetnék ez ügyben? Csoda egyszer már történt az életemben, de az más történet... De még is? Csak van valami megoldás! Kérlek, ha van valami ötletetek írjátok le, szívesen elolvasom bármilyen hosszú, bármilyen rövid. Privátot is nyugodtam írhattok, válaszolok rá amint tudok! Végre ki szeretném deríteni mi történik körülöttem, és miért vagyok ennyire szerelmes belé!

2013. márc. 6. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, mert ez annyira abszurd kislány. És nem gúnyolódni akarok, egyszerűen az ilyen dolgoknak nem szabad teret engedni. Szerelmesnek lenni egy olyasvalakibe, akit még csak személyesen nem is láttál/érezted az illatát/érintetted meg, szinte lehetetlen. Rajongasz ezért a srácért megértem, de próbáld meg elfelejteni, ezt komolyan mondom. 23F
2013. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocsi,de szerintem ő azt se tudja ki vagy.

Ez csak gyerekkori fellángolás.

1-2 év múlva már csak nevetni fogsz rajta.

2013. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem bírom efelejteni.. képtelen vagyok... Valami ötlet a felejtésre? :( Én ezt már nem bírom.
2013. márc. 6. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg a közeledben lévő fiúkkal. Lehet nem híresek, de vannak köztük is olyan jók legalább, mint ez a srác. Ha igazán szerelmes leszel ( megtapasztalod milyen a csók stb. ), akkor abba marad ez a rajongás. 23F
2013. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Addig amig belé vagyok szerelmes, nem teszem és nem is fogom! Másik fiú szóba sem jöhet, kivéve, ha nem külföldi! Én meg fogom mutatni, hogy igen is csoda, és remény is létezik! Ha valamiért nem küzdünk az nem sikerül. Ez egyértelmű. Most, hogy megkaptam válaszotokat, így világos, hogy nem értetek engem. De nem gond, mert már rájöttem valamire.... Végül is, a remény hal meg utoljára nem de? Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 6. 23:37
 6/11 anonim ***** válasza:
18 évesen nevetni fogsz majd magadon. Ez nagyon nagy butaság, meg miért legyen külföldi? Meglátod, hidd el nekem én is álmodoztam a te korodban sokat, aztán hallgattam másokra és minden jóra fordult. A Harry Potter-ben van egy nagyon jó kis idézet. Albus Dumbledore mondja Harrynek, hogy "Nem jó dolog aki álmokból épít fellegvárat és helyette elfelejt élni" Szerintem neked is élned kéne, nem pedig álmodoznod. 23F
2013. márc. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ezt én nem hagyom! Hogy miért legyen külföldi? Az más történet... Most mellékes. Köszönöm a válaszod, de küzdeni fogok!
2013. márc. 7. 17:11
 8/11 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy a harry potter-ben van ilyen idézet, de Ragaszkodj az álmaidhoz, mert nélkülük az élet olyan, mint egy törött szárnyú madár, ami nem tud repülni! :)
2013. márc. 7. 19:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Héé, cicus.. ez így tényleg nem lesz jó. :/ Nem ismered őt. Ő azt sem tudja, hogy létezel. Majd egyszer megtudod milyen is az igazi szerelem, és akkor tényleg nevetni fogsz magadon. :)
2013. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az majd meglátjuk kutyus.. ;) nem a feladásról vagyok híres, hanem a kitartásról. :) és valoban, nevetni fogok később rajta, mert elértem célomat, és hallgattam magamra.
2013. márc. 10. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!