Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit csináljak? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csináljak? Túl hamar és meggondolatlanul dobtam! Vissza akarom kapni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1hét után dobtam, hogy miért már én magam se tudom..Azt gondoltam vele nem fog menni de rájöttem, hogy nagyon nagyot hibáztam, mert ilyen szép értelmes lányt nem mostanában fogok találni, igyis mindig csak kiakarták használni és én is ártottam csak neki.Igaza volt a haveromnak,mikor azt mondta nekem,hogy egy gyökér vagyok ha egy ilyen lányt elengedek és nem szerzem meg magamnak s nem becsülöm meg.. Féltem az igazat bevallani neki ès egy f*sz voltam.Pedig ő nem érdemelte volna ezt. Jobban tettem volna ha átgondolom jobban a dolgokat... Amiket mondott nekem a lány,nagyon elgondolkoztatott... Haverom szerint kérjek bocsánatot... Mit tegyek?
2013. máj. 17. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
mond meg neki mind ezt amit leírtál és kérjél tőle bocsánatot
2013. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De tudom,hogy nagyon haragszik rám és nagyot csalodott bennem.. Fèlek,hogy szóba se áll velem.. Ami biztos..
2013. máj. 17. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát de egy próbát megér nem? mitől félsz? ebben az ügyben már csak nyerni tudsz, veszíteni nem...
2013. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyerni nem tudok..De veszteni igen,egy olyan lányt akihez hasonlót tényleg nem találok..
2013. máj. 17. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:

ne legyél pesszimista!

próbáld meg :)

2013. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 andi9208 ***** válasza:
meg vigyél neki virágot és csokit!..:) nah, meg mond, h bolond voltál, és hogy nem tudod, h miért tetted, ő a mindened, stb. ha nagyon haragszik, akkor gondolom, h többet remélt ettől a kapcsolatból, szeret is, ez tuti. ha nem is azonnal, de még lehet h vsszafogad, csak ne add fel rögtön, ha az első pár alkalommal esetleg elküld melegebb éghajlatra.. azt kell lássa, h tényleg fontos a számodra, és hogy mindent megtennél érte.. hidd el, ha kitartó vagy, vissza kapod.. :)
2013. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bizonyíts nagyon, hogy neked ő kell, nem akarod elveszíteni és ne csak szavakkal!
2013. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te egy hülye vagy! Gratulálok!
2013. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!