Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról aki meggondolatlanul össze feküdt pasikkal?

Figyelt kérdés
A barátnőmről van szó, persze nem tudja hogy szinte ismerem az összeset akikkel volt, és látom f@szbukon is érdeklődik irántuk. Nem is zavarna a dolog csak az zavar hogy sok pasija volt, és könnyen kapható.Még korábban mikor még csak ismerkedtünk sok mindent elmondott, ezekkel kapcsolatban, persze akkor nem törődtem vele mert nagyon szerelmes voltam. Most hogy csak hétvégenként tudunk találkozni félek hogy megfog csalni. És simán kinézem belőle hogy eltitkolja hogy megcsalt csak hogy együtt maradjunk. Most is nagyon szeretem.
2013. márc. 15. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nálam nem rúghatna labdába, ha ezt tudnám róla.
2013. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:
Lehet h szereted de nem bízol benne ábszolúte! ÉS ha ez így folytatódik mert amúgy sem tudtok sűrűn találkozni akkor ebbe csak beleőrülsz.
2013. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hiába mondta nekem , hogy megváltozott, szerintem aki ilyen beállítottságú az ilyen is marad.
2013. márc. 15. 10:54
 4/11 ASOT ***** válasza:
Ezt azért nem szabad kijelenteni , ha olyan pasit talál akkor leragadhat mellette, ha megvan benne minden ami neki fontos. De egyenlőre még necces a dolog...
2013. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
ha szeret nem fog megcsalni. Fiatal felnött vagy tini korban sok lány is fiú is kihasználja a lehetőségelet. Csajozik, pasizik. ezzel nincs is baj mert kiélik magukat. épp ezért késöbb már nem fogja hajtani a kiváncsiság mivel nem maradta ki sz léletéből. tudja milyen mással ép ezért fogja értékelni hogy ha veled jobb. A legtöbb példás scalládapa, férj a sokat csajozó apsikból elsz. Elöbb csalja mega párját egy oylan emebr aki keveset tapasztalt. mivel őket hajtja a kiváncsisgá hog myilen elhet mással mennyire tetszik a másik nemnek stb. 28/N
2013. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Messzi lakik tőled és nem tudtok találkozni, vagy csak nem volt időtök? Mellesleg h ha fontos vagy a számára akkor nem fog megcsalni, lehet h ő is megbánta már azt amikbe eddig belement..és te nem segítesz rajta h elítéled azért amit tett régen amikor még nem is voltatok együtt..mellesleg ha nem bízol benne és így állsz hozzá csak a nagy "szeretetedbe" el vadalod magad mellől az tuti.
2013. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hogy ribi,és nagyon bánni fogja később
2013. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt régebben egy-két egyéjszakás kalandom és elég sokat flörtöltem. Nem bántam meg, viszont ma már férjnél vagyok és soha nem csalnám meg a páromat. Egyébként a megcsalás nekem azelőtt sem fért volna bele egy komoly kapcsolatban. Más ha egyedülállóként flörtölget az ember és más ha már kapcsolatban van.
2013. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
R*banc, és az ilyen nem változik.
2013. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a ribanc az ribanc marad.
2013. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!