Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után keressem?

Figyelt kérdés

2 hete szakítottunk a barátommal. 2 évet voltunk együtt. Nagy volt a szerelem, de a továbbtanulás nagyon megrontotta a kapcsolatot, az a 300 km... jól lehet minden párkapcsolatnak ez a sorsa. Nem bírtuk ki, és szakítottunk. Ő nem akarta, hogy nekem rossz legyen, meg igazából a távolság, a mindig külön, és a soha nem együtt. Így nem lehet szerelmet ápolni. Megbeszéltük, hogy akkor itt most vége 2 év után. Azt mondta lehet, hogy meg fogja bánni, lehet, hogy nem, és tudja, hogy most jön a nyár, és minden nagyon jó lenne, de később ugyanitt tartanánk, és most ezt a megoldás tartja a legkézenfekvőbbnek. Aztán ha majd tudunk egymással lenni, távolságnélkül, akkor ő nyitottabb lesz rám, mint valaha. ... És elbúcsúztunk, és mindenki ment a saját irányába, haza. Azt mondta, hogy számíthatok rá, bármilyen tanács kell, vagy sulihoz valami. ÉS megkérdeztem, hogy akkor soha többet nem beszélünk? Azt mondta, hogy dehogynem, de most egyelőre nem kellene. De nagyon szükségem lenne rá, hogy felhívjon. Nagyon jól tudom, hogy nem fog. De esténként elkap a sírógörcs,és csak azt akarom, hogy felhívjon, és beszéljen hozzám. Beszélgetni akarok vele.

Édesanyám azt mondta, hogy én semmiféleképpen ne keressem, legyen bennem annyi női büszkeség, hiszen ő jutott erre a döntésre. De gondolhatjátok, hogy most mit érzek... Segítsetek, hogyan vészeljem át ezt? Keressem, ne keressem? Mit csináljak, mert szörnyű ez így... Egy 18 éves lány


2008. jún. 17. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd azta fránya büszkeséget!! Én se hagytam és szívta miatta..pont tnap mondta barátom h. folyton hívni akart de nem tette..és h.bánja,tehát tedd+!! Semmit se vesztesz vele!! Majd mondd el pls h. döntöttél:)
2008. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ienkor a legkevesebb a büszkeség! ha hiányzik igenis mond meg! attol csak magadnak ártasz ha elfolytod az érzésed. szerintem hivd fel beszélges vele. jobban fogod maad érezni. apud lehet kicsit régimodibb és azért mondta ezt.. nem foglakozz vele halgass a szivedre. és lehet ö is (a fiu) is ugyanezt tenné nah de a férfibüszkeség ugyebár... sztem ha felhivod utána ö is fog hivni:) ne add fel!
2008. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy a szakításunk után 5 nappal írtam egy hosszú sms-t, amiben kifejtettem neki, hogy mennyit filóztam a dolgokon, és hogy mindig mindig arra jutok, hogy így nem jó, és hogy hiányzik, nemtudok túllépni, és szükségem van rá. Erre ő nem válaszolt, csak másnap éjszaka írt egy sms-t,hogy életének legcsodálatosabb szakasza volt, amit velem töltött el, és egyelőre még ő se tud túl lépni, és furcsa neki is. Aztán volt egy vizsga, ami nagyonsokat paráztam, és már vagy egy hónappal a vizsga előtt töltötte belém az erőt, mondta, hogy mit hogy csináljak. A vizsga után megírtam neki az eredményt, és nagyon aranyosan, kedvesen megköszöntem a sok-sok segítséget, amit adott hozzá. És ő erre csak annyit írt, hogy "Gratulálok!" Olyan érdektelenül... :( Na, és azóta semmi.

Ezek után hogy gondoljátok?! Mi van akkor, ha egyáltalán nem érdeklem már, ha már egyáltalán nem számítok?! Én nem akaroka szerkér után futni, egyszerűen csak egyelőre ott tartok, hogy megőrülök. Mit csináljak?

2008. jún. 17. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet azért nem irt mert probál feljeteni, végülis erre a döntésre jutott egyszer, és lehet nem akarja feltépni a sebeit:S
2008. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat igen a noi buszkeseg, ezt hangoztatjak szuleink. Anyum is ezt mondta allandoan.. aztan volt olyan h pont erre faragtam ra.. engedtem elmenni az illetot pedig nagyon szerettem..Tapasztalatbol mondom a fiuk szeretik ha egy no kitart mellettuk. az biztos h azt a ket evet nem torolte ki magabol o sem, csak tartja most a tavolsagot. mert nem tudja maga sem h mit csinaljon. szerintem ha mar felajanlotta h felhivhatod hivd fel nyugodtan h hogy van mi van vele, nem kell csopogos szoveget leadni neki csak egy kedveset. arra vigyazz ne hivd minden nap tehat csak mertekkel.. az en pasim is anno szakitott velem h nekem ugy jobb cimu szoveggel.. aztan emaileztunk, sokszor ejfel utan irt tehat nem voltam kozombos neki teljesen. leveleiben ugyanugy volt egy tavolsag.. en akkro ugy voltam most az egyszer eletemben eloszor nem erdekel a noi buszkeseg.. s lam ma mar egyutt vagyunk ujra.. egy pasi is szereti ha a csaj kuzd erte.. ha szereted ne hagyd elmenni..
2008. jún. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia (fiú vok)

Szerintem hívd fel pl és rohadtul örülnék neki ha a volt barátnőm felhívna.


Am ha én 14 évesen bírok tartani egy külföldi távkapcsolatot

ami 1500km akkor az a 300 nem olyan sok

És gondolom ti egy évbe 1x 3 hétnél többet vagytok eggyütt

2008. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem is tedd félre a nöi buszkeséget!Hivd fel néha néha abban még nincs semmi!Én is távkapcsiban vagyok a párommal,ráadásul ö most kiment külföldre melozni!Sok sikert!De tulzásba ne vidd a hivogatást!
2008. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Néha azt érzem, hogy nem bírom ki, hogy ne hívjam fel, vagy ne írjak neki, mert ha most nem beszélünk, akkor belepusztulok, aztán összeszedem magam, és sose szedek össze annyi bátorságot, hogy bármit is cselekedjek.

Attól félek, hogy egyáltalán nem veszi jó néven, hisz ha akarna rólam hallani, beszélni velem, ő is megtehetné, hogy felhív.

De közben titkon azt remélem, hogy azért nem hív, mert fél, hogy haragszok rá, és hogy én nem akarok róla hallani... Lehet, hogy nagyon egy buja észjárású nő vagyok, de tényleg nem tudom, hogy mihez kezdjek. Nagyon hiányzik.

2008. jún. 18. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül mi törtènt? Hasonló helyzetbe vgyok, hátha segítene :)
2015. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!