Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Varjak ra vagy inkabb tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varjak ra vagy inkabb tegyem tul magam rajta?

Figyelt kérdés
(Volt egy kapcsolatom, amit szornyen elszurtam, nem biztam a sracban, nagyon feltekeny voltam es veget ert, de nagyon szeretem, a srac azt mondta hogy nem tud nelkulem elni, de igysem birja, mert kikeszitettem lelkileg es akar velem szunetelni 1-2 honapot. Nem ertem miert nem bizok benne hiszen nem lepett felre es tobbszor bizonyitotta, hogy szeret, lehet onbizalmam keves. Nem tudom mit csinaljak. Varjam meg vagy lepjek tovabb. )
2009. okt. 1. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, ez most a nem tudom mit akarok hülye vagyok egészen?

Ne idegeld ki a srácot, ha nincs okod rá. És abból ami történt itt az ideje hogy te bizonyítsd hogy szereted, amennyiben akarod a kapcsolatot. Most neked kell a nyomában loholni, vagy az 1-2hónap alatt megismer mást, ha tényleg ki van borulva rád. Most a srác csak azt tudja hogy akar téged de a szeretete már nem biztos mert kiidegeled. Ha talál egy nyugodtabb lányt aki tetszik neki akkor hoppon maradsz ez biztos.

Aki nem tudja mit csináljon annak mindig azt javaslom hogy csukja be a szemét és akár 10 percen keresztül játszon el a gondolattal hogy a döntés lehetséges kimenetelei közül válasszon egyet és a 10 perc alatt nézze meg hogy viszonyul hozzá. Az esetedben mondd azt magadnak hogy ez már szakítás és nem szólsz többet a sráchoz és nem keresel vele kapcsolatot semmilyen személyes vagy elektronikus formában majd csukd be a szemed és nézd meg hogy érzel. Tetszik-e a döntés. Rosszul vagy-e tőle. Ha nem próbáld a másikat, hogy futsz utána. A végén megtudod melyik döntéstől vagy jobban és hova húz inkább a szíved.

Jakomo 25F

2009. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
h szereted várd meg, kérj bocsánatot, mondd el hogy hülye voltál...
2009. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!