Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csajozzak be, ha szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak be, ha szinte kommunikálni sem lehet velem? 22/F

Figyelt kérdés
Súlyoson dadogok

#csajozás #dadogás #kummunikálás
2013. máj. 15. 18:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hát, én már nem vagyok tini (30+), de most pont egy olyan pasit találok vonzónak, aki történetesen dadog. Vannak olyan elszólásai, amiből azt sejtem, hogy nincs rendben az önértékelése. Ettől függetlenül tetszik, mert igaz az a mondás, hogy nem az lényeg, hogy te milyen vagy, hanem, hogy a másik mit lát meg benned.
2013. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok, 23 éves vagyok és soha nem volt csajom mert dadogok. Suliban a vizsgán se tudtam megszolalni mindig annyira dadogtam.
2013. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Én nem annyira súlyosan dadogok, de mégis akkora gátlásaim vannak hogy idegent gyakorlatilag meg se merek szólítani. Teljesen átérzem a helyzeted, szerintem én is már rég kikészültem volna ha ennél is rosszabb lenne a dadogásom, inkább amolyan szó elkezdési megakadásaim vannak, hang ismétlés viszonylag ritkán. Csajozni én sem szoktam, félek a visszautasítástól, na meg úgy szemtől szemben nagyon jó beszélgetőpartner vagyok, ott nem zavar a dadogásom. De ha már több ember van körülöttem akkor inkább meg se szólalok, és hát melyik az a lány akinek kéne egy olyan barát aki társaságban egy kuka? :) Viszont a jó oldala az az, hogy sokszor annyira figyelek a beszédre, hogy tökéletes mondatok jönnek ki.


17/F

2013. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
szia. szeretnék neked üzenetet küldeni, de nem tudok :(
2013. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!