Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boyka00 kérdése:

Hogyan csajozzak több lent?

Figyelt kérdés
A kérdés egyértelmü de nem tudom hogyan.A lányok mindíg álítólag legalább is az érzelemre vágynak de csak a beképzelt palikkal járnak és aki egy kicsit normálisbb azt le se sz*rj*k.Igazábol nincs önbizalmam nem tudom hogyan vagy hogy ne beszéljek viselkedjek vagy úgy egyáltalán hogyan tegyek hogyan kezdjek el velük valamit is.Ahogy az a filmekben is van az a tipikus senki vagyok és elegem van elsmeremés szembenézek a ténnyel hogy lúzerként tekintenek.Pedig nem vagyok kövér,szemüveges,fogszabályzós stb.Normálisan öltözöm beszélek és minden oké.Mit csináljak hogyan kezdjem milyen legyek hogyan kerüljek velük közelebbi kapcsolatba.Nem értem kérlek segitsetek előre is thx nagyon.
2013. máj. 5. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezd azzal, hogy nem általánosítasz.
2013. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg olyan vagy, mint én voltam :D ebben az esetben ne csak csajozni próbálj, hanem megváltozni hogy lehess valaki. Kezdetnek legyél sokkal nyitottabb és őszinte. Beszélgess minél több emberrel, ismeretlenekkel is. Poénkodj, próbálj folyton viccelődni, nevetni. És ha valamelyik lány rád néz, álld a tekintetét és mosolyogj (bár ezt lehet hogy fölösleges volt írnom). Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Kitartást!!
2013. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján, amit mondtál, csakis rendes pasi lehetsz. Nekünk nőknek valamiért vonzók ezek a beképzelt pasik, de csak pillanatnyilag. Ne add fel, én hálát adnék, ha lenne egy olyan pasi a közelemben, mint te. :) Kicsit több önbizalmat, aztán a többi jön magától
2013. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 3.ik válaszolónak meg: PILLANATNYILAG??? inkább évekig ahogy én veszem észre de azért köszi
2013. máj. 6. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, nem nagyon hosszú időre. Volt olyen barátnőm, aki mind ilyen beképzelt pasik után szaladgált, vagy ők szaladgáltak utána és kihasználta. A tíz ujjam nem elég, hogy megszámoljam, mennyi pasija volt. Az időszak váltakozott: 1 hónap, esetleg 3, vagy akár 2 hét! Egyszer volt olyan, ha jól emlékszem, hogy 9 hónapot tartott az ilyen kapcsolat. Aztán most egy rendes sráccal jött össze a sok beképzelt pali után, és már két éve együtt vannak.
2013. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!