Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csajozzak be komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak be komolyabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Pár tippet, ha tudnátok mondani lányok! A külsőmmel semmi baj, kondizok is és kerülöm a bajt, vannak hobbijaim csak könnyen zavarba tudok jönni... volt már kapcsolatom, de az egy barátságból indult, ismeretleneknél milyen ötleteitek vannak? 22/F
2013. jan. 14. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
ejj, ha én azt tudnám...
2013. jan. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez szinte teljesen szerencsén múlik, hacsak nem vagy a balhés macsó típus, ami ugye nem vagy. De igazából manapság nem nagyon lehet összeszedni normális nőt, aki az az már foglalt. Más kérdés, hogy vajon megbízhatatlan rongyokat akarsz-e, mert azokkal lehet valami, de sok jóra nem számíts. A modern világban a hagyományos családmodell most kezd megszűnni, a csajok sem akarnak kapcsolatot, én is hasonló helyzetben vagyok mint te, gyúrok, jóképűnek is mondanám magam, normális családból, de egyszerűen rájöttem hogy kár erőlködni, érd be rongyokkal, ne is akarj többet, mert annál rosszabb.

22/F

2013. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Ez szinte teljesen szerencsén múlik, hacsak nem vagy a balhés macsó típus". " A modern világban a hagyományos családmodell most kezd megszűnni, a csajok sem akarnak kapcsolatot, én is hasonló helyzetben vagyok mint te, gyúrok, jóképűnek is mondanám magam, normális családból, de egyszerűen rájöttem hogy kár erőlködni, érd be rongyokkal, ne is akarj többet, mert annál rosszabb."


A "normális" nők szerintem nem is ez alapján válogatják meg a partnerüket . Nem az számít,hogy ki mennyire gyúr, vagy milyen " macsó",de lehet csak magamból indulok ki. Számomra ezek nem értékek.Persze nem azt mondom,hogy tök mindegy számomra,hogy ,hogy néz ki , mert azért nem. Adjon magára, legyen igényes, de nincsenek extra igényeim. Legyen benne valami ami vonz, de a belső értékek sokkal fontosabbak nekem. Egy vékony srác is ugyanúgy meg tud fogni, sőt még ha van rajta egy kicsi plusz az se zavar. Jól esik ha egy pasi kedves, udvarias,de emellett látom rajta ,hogy őszinte is, ha meg már komolyabbra fordulnak a dolgok jó ha ott van mellettem ha kell, látom rajta ,hogy fontos vagyok neki. Cserébe persze ugyanezekre számíthatna tőlem is. Viszont valóban elszomorító néha a gyakorit olvasni, mikre nem képesek a nők és a férfiak is egyaránt . Inkább az a nehéz,hogy olyannal ismerkedj meg,akivel valóban egymáshoz passzoltok és a belső értékek is rendben vannak,de ezt csak később tudod meg. Tuti módszer nincs, hogy meglátsz valakit és akkor abból komoly kapcsolat lesz. Ismerkedni kell, beszélgetni és majd idővel megtalálod azt, akivel komoly kapcsolatot is ki tudsz alakítani. Türelem! Add önmagad és járj nyitott szemmel.


22/L

2013. jan. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jah es meg valami, nok tanacsait nehogy megfogadd! csak arra jok hogy jobarat lehess a csajnak. kedves pasiknak eselyt nem adnak.
2013. jan. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt megcáfolnám. Igaz ,hogy a legtöbb csaj a bunkókra bukik,akik semmibe veszik,de van kivétel bőven. Meg kell találni. Az én párom végtelenül kedves velem,tisztel (ami persze kölcsönös). És én pont ezt szeretem benne,hogy végre van ,aki megbecsül,jól is néz ki,de ez ebből a szempontból most lényegtelen. Nem a tökéleteset kell keresni,a lényeg,hogy neked legyen tökéletes. Hidd el ,vannak még ilyen nők,akiknek a kedvesség kell. :)

25/N

2013. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"...jól is néz ki,de ez ebből a szempontból most lényegtelen..."


Már megint a porhintés. Nem lényegtelen, de soha nem ismernéd be mág magadnak sem. Végtelelnül kedves, normális férfiembereket lehet látni egyedül megrohadni, mert nincs rájuk kereslet.

2013. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Végtelelnül kedves, normális férfiembereket lehet látni egyedül megrohadni, mert nincs rájuk kereslet."

Ez is csak általánosítás. Kivételek mindig vannak és lesznek is, akik pont azt becsülik meg,hogy nem egy bunkó pasival akadtak össze, hanem olyannal, aki megbecsüli és tiszteli őket. Én ilyen vagyok, és szerintem nem vagyok vele egyedül.


22/L

2013. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, hogy minden lány ezt mondja, de ha egy rendes fiú bepróbálkozik akkor rögtön el lesz hajtva? Komolyan mondom, ha legközelebb egy fiú normálisan akar közeledni, és már épp mondanád neki hogy "mostmár lekophatnál" akkor ez jusson már eszedbe.
2013. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért nyilván ennél bonyolultabb a dolog.. Akkor ezek szerint, hogy ha egy bunkó, macsó pasi hajtana rám, rögtön a nyakába ugrok szerinted?

Biztos,hogy nem, azoknak esélyt sem adok , ha a világ leghelyesebb pasijáról lenne szó, akkor sem kéne. Nekem nem egy kirakat bábú kell mellém akit mutogathatok, hanem egy társ aki kedves velem és tisztel, megbecsül.

Csak azoknak a srácoknak adok esélyt akikben esetleg megvannak ezek az értékek és nem kell egy Adónisznak lennie,hogy megfogjon benne valami,sokkal többet számít az, hogy belsőre milyen értékei vannak, de nyilván az érzelmeket nem lehet csak úgy irányítani.Meg kell,hogy legyen a kémia. Meg az is fontos,hogy egy hullámhosszon legyünk, jól el tudjunk beszélgetni és hasonló legyen az elképzelésünk , a felfogásunk.De ha megtalálom ezeket benne akkor biztos, hogy az az illető kellene nekem, és megbecsülném, viszont egy olyan emberrel nem tudok mit kezdeni aki nem becsül meg szintén és nem tisztel engem, sőt még bunkó is. Az számomra nem érték, nem tudnám miért megbecsülni.

2013. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el közösségekbe, olyanokba ahol KOMOLY lányok vannak, KOMOLY értékrenddel...
2014. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!