Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csajozzak be, ha szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak be, ha szinte kommunikálni sem lehet velem? 22/F

Figyelt kérdés
Súlyoson dadogok

#csajozás #dadogás #kummunikálás
2013. máj. 15. 18:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
nem Varga Attila vagyok
2013. máj. 15. 18:41
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltál még neten ismerkedni? Ha ott leveszed a lábukról a hölgyeket, talán élőben is folytathatjátok. És hanyagold a "gyűlölöm magam" kifejezéseket. Én kicsi koromban elvesztettem a hallásom, mégis pozitívan, humorral állok a dologhoz, és sokkal vidámabb így, mint ha egész nap sajnáltatnám magam meg szidnám a testem.. Hajrá!
2013. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Neten szoktam beszélgetni csajokkal jól el lehet beszélgetni velem. De élőben hogy beszélgessek???
2013. máj. 15. 18:46
 14/24 I love csillagánizs ***** válasza:
Pálinka... Ne vidd túlzásba! Pár felest lecsapsz randi előtt , rá két orbit a száj megfelelő ph értéke miatt és hajrá!
2013. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ez egy elég hátrányos tulajdonság. Nem irígyellek. Van dadic ismerősöm, aki elég sokra vitte. Boldog viszonyban él. De azért nem annyira súlyos, hogy egy szót sem tud kinyögni. Vannak olyan súlyosok, hogy eléggé hahotázol mellette. Egyszerüen nem tudod megállni a röhögőgörcsöt, annyira poén. Pedig tudod belül,hogy ez nem vicces. Másnak az eletét tönkretevő problémáról van szó.

Úgy hallottam ,stressz hatására még inkább előjön. Stressz idején, én mint normálisan beszélő egyed is néha botladozik a nyelvem, egykét betűt félremondok, annyira izgulok.

Ez bizony hatalmas akadály. főleg ha szorongós féle vagy nők közelében. Akkor eléggé vert a helyzet. Nyugodj meg ,az én személyiségzavarommal sem rózsásabb a hejzet nőszerzés terén, szóval nem vagyok kárörvendő.

Vannak tulajdonságok, amikkel 90% al kisebb a valószínűsége,hogy bemacázól. Ez van.

ahogy a törpék sem valószínű hogy kosárlabda sztárok lesznek, főleg zsákolóbajnokok. Ez van. Azért sose add fel!

/én már feladtam/ csak bíztatlak.

2013. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én is dadogok. Jártam logopédiára, különböző légzéstechnikákat próbáltam stb, egyik sem használt. Aztán beletörődtem, hogy ez van. Hidd el, amíg nem fogadod el magadat addig csak negatív élményeid lesznek. Sz@rd le, hogy kinevetnek, vagy szóvá teszik és inkább örülj, hogy "csak" ennyi a gondod. Más megvakult, vagy béna. Na, annak aztán tényleg van oka a "rinyálásra".Lányokat meg simán le lehet venni a lábukról még ha beszédhibád is van. Nem minden lány foglalkozik a dadogással. Sok sikert a továbbiakban és még több kitartást! :)
2013. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Egyébként az egy jó megoldás,ha némának tetteted magad. Tanuld meg a jelbeszédet, és kommunikálj úgy. Keress erre alkalmas siketnéma szexi lányt. Ott nem lesz akadály a szóbeli duma.
2013. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát ha neten dumálgattok, akkor csak kiderül, hogy dadogsz, nyilván akkor nem éri meglepetésként. És ez is egy megoldás: https://www.youtube.com/watch?v=vfaU9zFLBnE
2013. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Engem nem nagyon zavarna, ha a párom dadog, én beszélek helyette is eleget! :) De am simàn mehetnél bulizni, szórakozni, ahol egy csomó csajszival ismerkedhetsz! Nem mindenki olyan, h elhajtson egy kis dadogás miatt. :) Fel a fejjel, nézd a dolgokat pozitívan! ;)

19/l

2013. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
akármennyire is el szeretném elfogadni magam nem bírom, lehetetlen nem bírom elfogadni akármennyire akarom
2013. máj. 15. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!