Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van a metálosoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a metálosoknak többnyire szép barátnőjük?

Figyelt kérdés
megláttam egy kérdést a Bálciról (Molnár Bálint,Insane),és nagyon jó haverom, elgondolkodtam,hogy neki is mindig gyönyörű női voltak,és nem is buták,a mostani is ilyen,és általában a metálos haverjaimnak valami szebb példány jut. szerintetek miért?
2013. máj. 15. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert istenkirály ízlésük van :D

Amúgy én is szoktam hallgatni,de rajtam nem látszik.

2013. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira unalmasak ezek a kérdések.

A szépség még mindig relatív.

Nőjünk már kicsit felfelé.

23L metálos.

2013. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a szép csajok is bírják a metált.

http://www.youtube.com/watch?v=3rFoGVkZ29w

2013. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez csak egy kérdés,ennyi...

köszi a normális válaszokat

2013. máj. 15. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert Only Metal! Mötál kemény Mötál attól nedvesednek a csajok, a bőrcucctól, a szegecsektől meg a tetkótol és a motortól meg a benzingőztől! Zúzás kell meg kőkemény fémzene! :) :P


\m/*_*\m/

2013. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel olyan zenét hallgatnak, aminek mondanivalója is van és nem csak a "feeeeeel the sunshineeeee" kategória, egyértelmű, hogy értelmesebbek. Szépek meg miért ne lehetnének ugyanúgy? Egyébként mostanában én is viszonylag ritkán látok ronda rokker/metálos nőt.
2013. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ByeAlextől nedvesedjenek? XP

Nincs is jobb, mint egy kis Vader, CoF vagy Bal-Sagoth!

2013. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!