Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Volt olyan szerelmetek akire nem szívesen emlékeztek vissza?

Figyelt kérdés

Tehát ha eszetekbe jut, már attól is kiver a víz?

Ha volt, akkor mi romlott el?

Vagy miért rossz emlék?

L/22


2009. okt. 1. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Lassan 3 éve történt. Volt egy fiú, aki nagyon tetszett nekem, és miután ő is elkezdett érdeklődni irántam, teljesen belezúgtam. Másoknak is azt mondta, hogy mennyire tetszem neki én meg ugye vártam, hogy legyen belőle valami, de valahogy mégsem jött ösze a dolog. Hosszabb ideig nem találkoztunk és ő eközben talált magának másik barátnőt. Nekem sokáig tartott feldolgozni, mert gyakorlatilag ő volt életem első szerelme. Később kiderült róla, bármennyire kedves és figyelmes is volt velem, csak le akart fektetni.

Majdnem 2 éve nem találkoztam vele, örültem neki, mert nagyon megharagudtam rá. Idén új suliba mentem és pár nap múlva kiderült, hogy ő is odajár. Kellemetlen. Igyekszem nem összefutni vele. Hát ennyi, ez van most.

19/L

2009. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyira tipikus viselkedés... :S
2009. okt. 1. 18:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok nő rosszul választ partnert magának. Nekem életem első kapcsolata 3 évig tartott. Legszívesebben kitörölném. A szexuális életemre alaposan rányomta bélyegét. Pedig azóta már ujabb 3 év telt el. Nagyon kihasznált az akkori párom és sok mindenre kényszerített én meg kis naív hogy ne bántsam meg és ne legyen mérges, mindent megcsináltam. A kapcsolat végére annyira tönkre tett, hogy 42 kg lettem, minden étel kijött belőlem és korházba is kerültem "idegi kimerültség" címszóval. Ekkor kaptam észbe, hogy úr isten... És ki tudtam végre lépni a kapcsolatból. Utána még egyszer találkoztam vele, mert tartozott nekem pénzel. Azt mondta hogy a szobájában van menjek vele és odaadja, után soha nem kell többet látnom. Mikor bement a szobába bezárta az ajtót és meg akart erőszakolni. De szerencsére nem jött neki össze. Szóval ezek után gyűlöltem, most már csak szánalmat és megvetést érzek, ha meglátom.
2009. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

:O Úristen!!! Hát nem csodálom, hogy kitörölnéd legszivesebben...

Minden elismerésem a tiéd!

2009. okt. 1. 21:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

az első barátom kb 1 évvel azután h jártunk skinhead lett (nincs minden skinhead-del olyan nagy bajom, de ő abból is a legalja volt), állandóan verekedett, alkoholista lett és játékgép-függő... azóta 2x hallottam róla: vagy 2 éve mondta vki h rendőrségi eljárás folyik ellene, nem rég meg azt hallottam h nagy füves lett...

nem volt vele kapcsolatban konkrét rossz élményem, csak szégyellem, h valamikor régen szerelmes voltam belé.

2009. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiben van ilyen története. Az enyém az első hozzászólóéhoz hasonló. Új suli, új emberek.. nagyon megtetszett egy srác. Egy ideig csak messziről figyeltem. Majd felvett msn-re.. sokat dumáltunk élőben is találkoztunk.. sokat kocsikáztunk elvitt a kedvenc helyeire. Mindig megbeszélhettem vele bármit. Aztán mikor elmentünk egyik este kocsikázni az ölembe tette a fejét miután megálltunk. Símogattam, cirógattam.. akkor felült, felnézett rám, de nem csinált semmit sem.. Zavarbajött. És Én is. Visszavitt a koleszba majd 2 nap mlva jött az sms, hpogy Ő nem akar hiú ábrándokkal hitegetni meg ilyesmi. Iszonyatosan fájt. Szenvedtem.. Később kibékültünk, de nem volt az igazi.. mikor találkoztunk a szívem hevesebben vert és ideges volam.. És ő is.. Később kiderült, hogy csak arra kellettem volna neki, hogy legyen vkije.. köszönöm.. nekem az ilyen nem kell. Azóta eltelt másfél év.. fél éve van barátom és Őt nagyon nagyon, de nagyon szertem. Csak azt sajálom, hogy az előző fiúra pazaroltam majdnem egy évet.
2009. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátnőm is-is. Nem volt több a kapcsolatunk mint 9 hónap, és akkor is csak kisebb nézeteltéréseink voltak.

A gond a szexuális élet felvállalása volt, mert én 20, ő 19 és fél volt, és akármit mondtam neki a nemi vágyakról, csak egyiken be, a másikon ki. Amikor összejöttem vele, mondtam magamban, hogy hmm... ez igen... alig 20 évesen akár a szüzességem is elveszthetem, és de jó is lesz, de nem hogy egy éjszakás alkalmat nem kaptam vissza, hanem egyenesen elbasztam 9 hónapot, a mostani nyárral lett meg az 1 év. Ha tudom hogy ez van, akkor megköszönöm a lehetőséget és ráfordítom az energiámat arra, amiben van egy kis fantázia is.

2009. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát nekem nem mondanám hogy az egész kapcsolat rossz volt, vagy hogy az egész kapcsolatra nem emlékeznék vissza, hanem inkább bizonyos részletekre nem.

Volt barátom néha erőszakosan nyúlt hozzám, szóval falnak lökött, levágott az ágyra, erősen megszorította a kezem és ehhez hasonlók.. Mivel vékony vagyok így nem volt neki nehéz és elleállni se tudtam annyira mint szerettem volna, na igen ezt kitörölném...

2009. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az előző barátommal 15 hónapig voltam együtt, először minden csodálatos volt, de aztán azon kaptam magam, hogy függök tőle, és ő ezt ki is használta... a végén kezet emelt rám nem is egyszer. Akkor hagytam el végül, amikor egy sms-ben azt taglalta, hogyan ölne meg.

Azóta nem láttam őt, időközben új párom lett, vele novemberben ünnepeljük 2. évfordulónkat, és nagyon-nagyon szeretem őt.

20/l

2009. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik aki mindenért megpofozott pl haverjaim elött szószerint kiverte a cigit a számból/kezemből!Gondolom érthetö hogy legszívesebben kitörölném!A másik pedig úgy viselkedett szakítás után és olyanokat terjesztgetett hogy tett érte hogy undorodjam tőlle és gyülöljem!
2009. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!