Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még a barátom?

Figyelt kérdés
Messze lakunk egymástól de igyekszünk azért sokat együtt lenni, én vele tanulok egy városba ezért többet vagyok nála. De hétvégén ő jön hozzám és mindig már siet haza, ez rosszul esik. olyan mintha már egyre kevesebb időt akarna velem eltölteni. Most ráhagyom, nem megyek én sem, de én folyton vele lennék szívem szerint. Lehet neki több szabadság kell, szeretném azt hogy ő mondja hogy szeretne velem lenni
2013. máj. 14. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2013. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9 hónapja
2013. máj. 14. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az annyira nem sok idő, nem szabadna még kihűlni a kapcsolatnak! Szerintem biztos szeret még a párod, csak több szabadidőre vágyik, amikor a haverokkal is elvan! Mindenképpen kérdezz rá, hogy miért van így, az a legtisztább!;)
2013. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adtok neki enni?
2013. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!