Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt megismerkedtem egy férfival akibe szinte egyből bele szerettem. Nem tudtam akkor sem megmagyarázni azt, hogy miért, és most sem. Össze jöttünk, és én szinte repültem. (Volt előtte is jó pár kapcsolatom, és utána is egy, de őket nem szerettem így)Minden férfi elkezd idegesíteni engem, unatkozom mellettük már 1-2 hónap után. Vele nem ez volt. Viszont sajnos 3 hónap után amikor már menthetetlenül bele zúgtam, kiderült róla, hogy már 10 éve valaminek a rabja, igaz 1 éve már nem, de vissza esett. Innentől kezdődtek a fájdalmas hónapok. Annyira szerettem, annyi mindent ígért, de nem tudta beteljesíteni. Míg vele voltam apukámnak szívrohama lett, félévig ápoltuk, majd meghalt. Nem tudtam rá támaszkodni(páromra), teljesen megváltozott.. mintha skizofrén lett volna. Az a férfi akit annyira szerettem eltűnt belőle. A testében valaki más került. Egyszerre veszítettem el aput és őt is. Elhagytam őt, de nem tudom elfelejteni. Azóta össze jöttem mással, de őt is elhagytam miatta.. Tudom azt, hogy soha sem lehetünk együtt mert nem tudja feladni ezt az életet. Mit tegyek? Úgy érzem ő az igazim, de az az énje meghalt. Örökre gyászolni fogom? 1éve történt. Valakivel volt már ilyen? Mennyi idő után tudta elfelejteni? Mi segített?
2013. máj. 14. 02:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Megtetted, otthagytad. Ezután mit vársz még tőle? Remélem, semmit.
2013. máj. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek a rabja? Függő vagy mi? Névtelenül vagy, nyugodtan elmondhatod
2013. máj. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem írom le akkor sem, sajnálom. Az, hogy fizikálisan elhagytam az nem azt jelenti, hogy mentálisan-érzelmileg is. Igazából tudom azt, h marhaság volt ide írni, hiszen ilyen ügyben ki tudna tanácsot adni... viszont jó volt legalább kiírni magamból. Sajnos nem beszélhetek erről senkinek sem. Megőrülök attól, hogy magamban kell tartanom. Pszichológusra nincs pénzem. Elmentem állami pszichiáterhez, hogy majd ő átrendel pszichológushoz..(ez a menet.) Hát nem tette. Kitalálták ott, hogy Borderline-os vagyok. Kaptam gyógyszert, és egy ajánlatot a tündérhegyre, amiről megtudtam, hogy egy befekvős pszichiátria. Elmehetnek a... :) Szóval oda többet nem megyek. Azt várom, hogy legyen egy kis pénzem és eltudjak menni pszichológushoz, esetleg kineziológushoz. Van egy olyan érzésem, hogy nem is igazán szerelmes vagyok, hanem még nem zártam le azt a részt. Olyan hatalmas fájdalmakat éltem át 1 éve, hogy elviselhetetlen. Nem bírtam szembe nézni vele, ezért mindent bezártam egy dobozkába, amit még nem mertem felnyitni. Abban a dobozban van apukám emléke is. Ha rágondolok megszakad a szívem, így elterelem a gondolataimat. Emlékszem amikor történt ez, 1 hétig nem mentem suliba, majd 1 hét után úgy mentem be mintha semmi sem történt volna. Azóta is mindenki azt látja, hogy egy erős, mosolygós ember vagyok. Nem merek senkinek sem mesélni arról mi van bennem, mert nem akarom azt, hogy azt higgyék, hogy sajnáltatom magamat. Anyukámmal próbáltam beszélni, de megkért, hogy ne tegyem mert neki is rossz ezt hallani. Szóval most úgy döntöttem.., hogy nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek :) amúgy 19 éves vagyok.
2013. máj. 14. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Szegénykém!

Nem lehetne rávenni, hogy kezeltesse a betegségét, vagyis függőségét?

2013. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akarta, de nem ment neki. Egyszer szakítottam vele 1 hónapra. 1 hétig folyamatosan zaklatott, erőszakoskodott. Utána elkezdett magától járni csoportokba stb. 3hét után elhívott randizni. Istenem de jó volt. Kb. 1 hónapig minden csodálatos volt, majd vissza esett. Reménytelen.. ez a legrosszabb. Tudom azt, hogy hol lakik, megtudnám keresni.. lehetnénk együtt, de tudom azt, hogy még sem mert minden újra rossz lenne. Ezért kéne valahogy elfelejtenem végleg. Nem tud valaki valamilyen agymosást?:DD
2013. máj. 14. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!